Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Mikk Männamets - RE/MAX Central

Mikk Männamets

RE/MAX Central

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

+372 677 7330 Näita...
+372 5341 1105 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Mikk Männamets

Mitte keegi ei müü maailmas rohkem kinnisvara kui RE/MAX

RE/MAX on pikaajalise kogemusega rahvusvaheline kaubamärk ja selle esindajana kannan Eesti turul edasi kõiki põhimõtteid, mis on RE/MAXile ülemaailmse edu toonud.

Minu isiklik müügitöö kogemus sai alguse 2010 aasta suvel, mil otsustasin mugavustsooni laiendada ning minna USAsse ukselt-uksele raamatuid müüma. Pärast edukat suve mõistsin, et olen leidnud enda kutsumuse ja kõik järgnevad projektid ning töökohad on olnud eranditult müügiga seotud.

Olles varasemalt kehvade maaklerite ja eelkõige kehva müügitööga korduvalt kokkupuutunud, tean hästi, mida kliendid maaklerilt kui müügiinimeselt ootavad. Tee RE/MAXini leidsin 2015. aastal ja eeskätt varasema huvi tõttu kinnisvara valdkonna vastu. Kuna kinnisvara oli minu hobiks juba pikemat aega, otsustasin ühendada töö ja hobi ning teha loogiline samm edasi.

Töökus, professionaalsus ja kohusetundlikkus on märksõnad, mis mind kõige paremini iseloomustavad. Äärmiselt tulemustele orienteeritud inimesena, olen endale eesmärgiks seadnud aidata kliendil müüa või osta kinnisvara parima võimaliku hinnaga.

Minu senised tulemused kinnisvaras:

RE/MAX Central TOP 1 maakler 2018
RE/MAX Central TOP 1 maakler 2017
RE/MAX Central TOP 1 maakler 2016

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel
Vene keel