Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Margarita Ingel - RE/MAX Central

Margarita Ingel

RE/MAX Central

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

+372 677 7330 Näita...
+37255551056 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Margarita Ingel

MINUGA OLED HOITUD JA KAITSTUD. Iga kliendi taga on isiksus, kes vajab empaatiat ja personaalset lähenemist. Iga kinnisvaraobjekti taga on kellegi kodu, mille parimad omadused vajavad esile tõstmist ja kitsaskohad praktiliste lahenduste leidmist. Pühendan aega oma kliendile ja tema vajadustele, leian parimad võimalused tema soovide täitmiseks. Seisan objekti õiglase hinna eest ning kaitsen kliendi huve ja õigusi.

MINUGA OLED NÄHTAV. Pidevalt muutuvas maailmas on oluline ajaga kaasas käia ning püsida uute trendide lainel. Oma töövõtetes julgen erineda! Pakun oma kliendile personaalset teenindust, tulemustele orienteeritud müügivõtteid ning kinnisvara-alaseid täislahendusi.

MINUGA JÕUAD SIHTKOHTA. Oscar Wilde on öelnud: „Ma ei suuda muuta tuule suunda, kuid võin alati seada oma purje nii, et eesmärgile jõuda.“ Olgu kliendi sooviks oma kinnisvara müüa või osta, olen alati kursis turul toimuvaga ning oskan olukorrast lähtuvalt suunata õigete otsuste tegemisele. Käsitlen igat objekti eraldi projektina ning tagan sellele läbimõeldud ning soovitud tulemuseni viivaid turundustegevusi.

Keeleoskus

Eesti keel