Maa/Kinnistu - Müüa - Aseri vald, Eesti


Hoonestatud tootmismaa Aseri sadama piirkonnas

Rahu 19 - Aseri - Aseri vald, Eesti
Date Available: 18/01/2018
ID: 520021089-1
Krundi suurus (m²)
26,234
Maa sihtotstarve
Tootmismaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa logistiliselt väga hea asukohaga hoonestatud kinnistu Aseri perspektiivses sadamaäärses piirkonnas. Juurdepääs kinnistule mööda heas korras asfaltkattega teed. Kinnistu pindala 26234m2 ja sihtotstarbeks 100% tootmismaa.
Vaid 2,6 km kaugusele jääv Tallinn–Narva maantee (E67) võimaldab head ligipääsu nii Narva, Tallinna kui Tartu suunas. Lähimasse täisteenust pakkuvasse sadamasse Sillamäele vaid 57 km. Lähiajal on plaanis ka Aseri sadama väljaehitus.
Lähipiirkonnas maailma suurima tellisetootja Wienerberger Group gruppi kuuluva Wienerberger AS tellisetehas.
Kinnistu piiril tsentraalse vee- ja kanalisatsiooni liitumispunkt, liitumine tasuta. Olemasolev elektrivõimsus 3X80A, mida on võimalik ampripõhise tasu alusel suurendada. Hoonete soojavarustus võimalik teostada lokaalselt vedel-, tahke- või õhksoojuspumba või õhk-vesisoojuspumbabaasil. Krundil on hetkel piisavalt vaba maad, et paigaldada populaarne maasoojuspump.
Kinnistu on aiaga piiratud, umbes 5000m2 kinnistust kaetud asfaltkattega. Olemasolev hoonete paigutus ja kinnistu suurus jätab piisavalt ruumi nii kauba kui tooraine ajutiseks väljas ladustamiseks kui ka hea juurdepääsu ja piisava manööverdamisala raskeveokitega.
Endise autobaasi suurel 2,6 hektarilisel kinnistul on mitmeid erinevas seisukorras olevaid hooneid:
-     kanali ja betoonpõrandaga töökoda-garaaz, ehitisealuse pinnaga 907 m2, suletud netopind 1201m2. Hoone katuse kandev osa monteeritavast raudbetoonist, välisseinad tellisest. Lagede kõrgus fermideni 6m, võimalus telfri paigalduseks

-     betoonpõrandaga plekist kaarhall, metallist kandekonstruktsioooniga, ehitisaluse pinnaga 452 m2, suletud netopind 405.5m2

-     kahekorruseline administratiiv/büroohoone, ehitisaluse pinnaga 156m2, suletud netopind 323.50m2. Hoone katuse kandev osa monteeritavast raudbetoonist, välisseinad tellisest

Lisaks sellele asuvad kinnistul pooleliolev pesula, uus elektrialajaam ja kehvas seisukorras garaaźihoone ehitisaluse pinnaga 532m2.

Ideaalne koht väiketootmiseks.

Oled oodatud tutvuma!


Omadused

vana hoone
maantee läheduses
mere ääres/lähedal
vajab renoveerimist
elekter
kanalisatsioon
vesi
kivi
telliskivi
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Margus Pootsmaa - RE/MAX Central
Margus Pootsmaa

Margus Pootsmaa

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Pootsmaa

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud


Hiljuti vaadatud