Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Lauri Randma - RE/MAX Central

Lauri Randma

RE/MAX Central

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

+372 677 7330 Näita...
+37253421799 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lauri Randma

Minu Missioon on erineda konkurentidest! Pakkudes modernnset turundust ja parimat võimalikku teenust.

RE/MAX on globaalne ettevõte, mille peamised väärtused on ausus, usaldusväärsus ning pikaajalised kliendisuhted. Teeme hea meelega koostööd teiste maaklerite, hindajate ja notaritega, et pakkuda enda kliendile parim kogemus.

Minu suureks kireks on jalgpall, mängin ise ning treenin lapsi, kui ka noorukeid. Lastega tegelemine on toonud mulle ääretult palju elurõõmu ja positiivsust. Tänu sellele, et asutasin juba gümnaasiumis oma ettevõtte ja tegelen sellega aktiivselt, olen saavutanud hea ja vaba suhtlemisoskuse. Olen kohusetundlik ning kõik, mille ette võtan, teen täie pühendumisega.


Huvi kinnisvara vastu on minus olnud alati ning võimendus see kõvasti kui hakkasime elukaaslasega oma kodu ostma. Tänu sellele leidsin ka tee RE/MAX Central kontorisse ja sealt edasi sai minust RE/MAX Estonia müügipartner. Oma kodu ostmine ja müümine on inimesele väga oluline osa. Mina isiklikult sain aru oma kodu soetades, kui tähtis ja suur abi on maaklerist kodu seotamisel ning kui palju kergemaks võib üks hea ja kohusetundlik maakler selle protsessi teha. Olles selles protsessis sees olnud kliendina, kes soovis osta kodu, oskan kindlasti anda paremat abi ja nõu oma tulevastele klientidele.


Võta minuga ühendust:
📞+372 5342 1799
📩[email protected]
🔍http://www.kodukinnisvara.ee

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel