Ladu/tootmine - Üürile anda - Rae vald, Eesti


Stockoffice, multifunktsionaalne 3in1 ärihoone.

 Kuu üür
 
[kuus + tasud]
Uus-Ringi tee 5 - Jüri - Rae vald, Eesti
Date Available: 15/02/2019
ID: 520091019-19
Üldpind (m²)
1,520
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
ÄRIPIND
Ruume saab kasutada nii lao-, büroo- kui esindusena- sel moel saab kokku hoida adminastriivsetelt kuludelt ja meeskond on ühe katuse all.
I korrus on 650m², lae kõrgus 4,5m, II korrus: 870m², lae kõrgus 3,2m. Ruumid ehitatakse lõplikult valmis arvestades rentniku soove ja vajadusi. Kauba laadimine toimub maaga tasapinnas oleva tõstukse kaudu, mille mõõtmed on 4x4m.

KOMMUNAALID
Madalad kommunaalkulud tagab gaasiküte ning soojustagastusega ventilatsioon, kõigis ruumides on ka konditsioneer.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Tasuta parkimine klientidele ja töötajatele asfalteeritud parklas.

ASUKOHT JA ÜMBRUS

Uus-Ringi tee ärihoone asub logistiliselt suurepärases asukohas. Hea juurdepääs Tallinnast, Tartust ja mujalt Eestist ning paiknemine otse uue Tallinna Ringtee ääres annab hea eelise konkurentide ees. Hetkel liigub ringteel ca 40 000 autot päevas, see hulk eeldatavasti kasvab peale ringtee täielikku valmimist. Peale ringtee täielikku valmimist pääseb 15 minutiga kõikidesse Tallinna ringtee ääres asuvatesse Tallinna linnaosadesse. Võrrelda võib Soome Vaantaa linnaga, mis asub ringtee ääres ja kuhu on kolinud suur osa Helsinkit teenindavatest äridest. Lihtne juurdepääs rekkadele – minimaalne ajakadu- pole vaja seista ummikutes, lisaks võimalus parkida (teha sõidupaus) Circle K rekkapeatuses. Jüri ring on logistilises mõttes Eesti sõlmpunkt. Koos Tartu maanteega teenindab see ring ligi 80 000 autot päevas.

Hinnale lisandub km.

Vastan meeleldi kõigile lisaküsimustele, helista ja tule oma uue äripinnaga tutvuma.

Soovid oma kinnisvara müüa või hinnangut saada?
Võta minuga ühendust +372 5660 8721
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Gerli Asmer - RE/MAX Arena
Gerli Asmer
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Gerli Asmer

RE/MAX Arena

Hallivanamehe 4
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11317

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle