Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114
Kristi Ruut - RE/MAX Plus

Kristi Ruut

RE/MAX Plus

OfficeOf RE/MAX Plus - Tallinn Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

+372 58228939; 56979920 Näita...
+372 5257439 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

OfficeOf RE/MAX Plus - Tallinn Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114
Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Kristi Ruut

Kuulan, kuulen, mõtlen kaasa - ja koos jõuame parimate lahendusteni!

Teades RE/MAX Kinnisvara maaklerite töökust, õpihimu ning tahet pakkuda kliendile parimat teenust Eestis, kui ka 90-s riigis üle maailma, liitusin kevadel 2015 a. RE/MAX Plus proffesionaalse ja rõõmsameelse kollektiiviga.
Mind paelub maakleritöö juures selle mitmekesisus ja väljakutsed. Erinevates etappides saab kinnisvara agendist müüja, stilist, siis analüütik, ärijuht ja konsultant, läbirääkija, turundaja - neid tegevusi on palju veel. Kogu protsessi alustaladeks on aga ausus, usaldusväärsus, täpsus ja järjepidevus. Kõike seda pakuvad RE/MAX Kinnisvara maaklerid, ning, et parimat taset hoida, koolitatakse ennast pidevalt. Sest teadmistes peitub jõud.
Oman seitsmeaastast kogemust panganduses, kust lahkudes soovisin ennast proovile panna, töötades ja reisides erinevates riikides. Sel ajal täitsin ka oma ammuse unistuse õppida massööriks. Aastaid tegelesin ma paljude inimeste enesetunde parandamisega läbi massööritöö. Ka kinnisvaramaaklerina soovin, et igaühele oleks tagatud lõpptulemusena positiivne emotsioon, sest mina annan alati endast parima, et teha oma tööd asjatundlikult ja südamega.

Kui sa soovid müüa, osta või rentida oma kodu, kinnistut või äripinda siis võta minuga julgelt ühendust! Olen kindel, et koos jõuame parimate lahendusteni!

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel
Soome keel
Vene keel