Korterelamu - Üürile anda - Tartu vald, Eesti


MÖBLEERITUD ÜÜRIKODU NÕUTUD PIIRKONNAS!

 Soovitud hind
 
[Kuu]
Kaupmehe 15 - Tila - Tartu vald, Eesti
ÜÜRITUD
ID: 520101006-26
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Üldpind (m²)
61.80
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Funktsionaalse lahendusega üürikodu asub piirkonnas, mida eelkõige eelistavad pered kuid mida oskavad hinnata ka teised. Sobib ideaalselt ka neile, kes on ettevõtte poolt minimaalselt aastaks Tartusse tööle suunatud!

KORTER
Mõnusa ruumilahendusega ning avar 2-toaline korter on kaasaegne ning malbetes toonides. Avatud köök-elutuba annab Sulle võimaluse suhelda pere või sõpradega seni kuniks valmistad neile midagi eriti mõnusat kõhutäiteks. Köögis juba ootav nõudepesumasin on heaks kaaslaseks igale inimesele ning külmik hoiab toidud/joogid jahedas ka kõige kuumematel suvepäevadel. Külmadel talvekuudel, kus kõle tuul uitab õues ringi, on mõnusalt kodune tunne tatsuda paljaste varvastega pesuruumi soojal põrandal.
Soojadel suvekuudel on Sul võimalus haarata hommikukohvi ning nautida ärkavat elamurajooni rõdult.
Korteris on olemas enamus Sulle igapäevaselt vajalik mööbel - diivan, kapikesed, voodi, köögimööbel tehnikaga, söögilaud koos 4 tooliga.

MAJA
Igal korteril on autonoomne ventilatsioonisüsteem ning hoones on oma katlamaja. Korteri juurde kuulub kaks parkimiskohta.Sinu käsutuses on ka keldiboks, kuhu mahutada mitte igapäevaselt vajalik kraam. Kaherattalise sõbra saad samuti sinna turvaliselt puhkama panna ööseks. Maja ümbruse ja trepikoja eest kantakse pidevat hoolt. Lisaks on majja paigaldatud ka lift. Sinu turvalisuse eest kannab hoolt fonosüsteemiga lukustatud välisuks.

ÜMBRUSKOND
Tila küla asub Tartu kesklinnast vaid 3,8 kilomeetri kaugusel. Linnaäärne piirkond on turvaline ja rahulik ning arendatud ühes stiilis. Jalgsi liikujate rõõmuks viib kergliiklustee kuni Kõrvekülani ning Eesti Rahva Muuseumi aladel on mõnus teha meelirahustavaid jalutuskäike. Kui avastad hommikul, et oled kogemata sõitnud oma auto kütusepaagi täiesti tühjaks, siis läheduses on Terminaali tankla, kus on võimalus ka kiire eine ja kohvi kaasa haarata. Kui Sinu ideealkodu peab asuma rahulikult muhedas rajoonis, siis see pakkumine on just Sulle - haara härjalt sarvist ja tule tutvuma üürikoduga!

Üürile lisanduvad kom.kulud.

Üürilepingu sõlmimisel kuulub tasumisele ühe kuu üüri ettemaks, tagatisraha ja vahendustasu.

Korter vabaneb 1 aprill 2019
Tagatisraha
490 €

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Katrin Kuusma
Näita...

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle