Korterelamu - Üürile anda - Tartu linn, Eesti


KOHESELT VABA ÜÜRIKODU NOORPAARILE VÕI TUDENGILE

 
[Kuu]
Anne 2 - Tartu linn, Eesti
ÜÜRITUD
ID: 520101006-25
Tubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
43.90
Ehitusaasta
2017

Korrus
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Hubane elamine 5ndal korrusel on valmis vastu võtma uue mittesuitsetava noorpaari armastuse. Üürikodu on möbleeritud ning valmis sissekolimiseks.

KORTERIST
Korter on hiljuti saanud värke kuue. Vannituba, wc ja köök on täiesti kaasaegsed. Elutoas ja magamistoas on säilinud algupärane põrand. Kõik aknad on tänapäevased ning linnas ainulaadselt rohelist vaadet suvel saad nautida rõdul. Kui tahad kolida nagu Ameerikas st väheste asjadega, siis on Sul see võimalus - korteris on palju vajalikku Sinu jaoks juba olemas!

MAJAST
Maja on ehitatud 70ndatel kuid 2017 on saanud ta uue kasutusloa. Trepikoda on korralik ning puhtuse eest hoolitseb koristaja. NAABRID on rahulikud ja vaiksed!

ASUKOHT
Ideaalne asukoht nii jala kui rattaga liiklejale! Kesklinn ja Anne kanal on lähedal. Ümbruskond on rahulik ja soojal perioodil roheline.

Üürile lisanduvad kom.kulud.

Üürilepingu sõlmimisel kuulub tasumisele ühe kuu üüri ettemaks, tagatisraha ja vahendustasu.

Tundub just Sinule parima pakkumisena? Võta ühendust!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Katrin Kuusma
Näita...

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle