Korterelamu - Müüa - Tartu linn, Eesti


PÄIKESEVANNID ÜLEJÕEL-AINUS PAKKUMINE SELLES MAJAS

 Soovitud hind
Kivi 77 - Ülejõe - Tartu linn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520101006-28
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Üldpind (m²)
37.60
Ehitusaasta
1895

Korruste arv:
3
Korrus
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jah, see on võimalik - võtta päikesevanne, elades linnakorteris! Ülejõe linnaosas, väärtuslikul miljööalal, ootab uut omanikku terrassiga korter. Sobilik maja nii noorematele, kuid armastatud ka eakamate inimeste poolt, kuna ligipääs on korterile väga hea ning samas saab ka näpud mulda pista :)

KORTER
Köögis ja magamistoas on mõnus laudpõrand ning interjöörile annab särtsu juurde vallatu puidust köögiaken, millel on õhutusluuk. Uued aknaraamid peavad kinni õues möllava tuuleiili ning just sellistel päevadel on mõnus toetada selg vastu kuuma ahju. Kuna enamus korterist on kaasajastatud, siis nipet-näpet kohendamist vajab Sinu korter pika ajalooga majas vähemal määral. Otse elutoast saad astuda terrassile ning nautida väikese aianurgakese võlusid, mis on Jaama tänavast eraldatud kõrge plankaiaga. Privaatsust lisab ka püsiistikutest "roheviirg" Sinu maja ja kõrvamaja kinnistu vahel.

MAJA
Väärikas maja on aastast 1895 vaadanud, kuidas linn omas rütmis hingab. Ta on üle elanud kaks maailmasõda ning 1940. aastatel toimunud natsionaliseerimise. Oma tugevates palkides säilitab ta endiste elanike naeru ja lootused, muutudes kiiresti muutuvas maailmas üha väärtuslikumaks. Praegused elanikud hoiavad ja armastavad seda hoonet - katus on vahetatud, tuulekoda uuendatud. Projektid, mille alusel vaikselt toimetatakse, on tellitud aastal 2010.

ÜMBRUSKOND
Kesklinna lähedal asuv korter (jah, ainult ca 1 km on jalutada Raekoja platsile) asub rahulikus väiksemate kortermajade ning eramajade piirkonnas. Läheduses on nii poed, lasteaed, kool kui ka Laulupeomuusem.

Pole veel siiani leidnud hingega kodu? Võta ühendust!

Omadused

koolide läheduses
poodide läheduses
ahjuküte
boiler
elekter
elektriküte
kanalisatsioon
kombineeritud küte ja elekter
vesi
aed
tsentraalne kanalisatsioon
puit

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle