Korterelamu - Müüa - Kuusalu vald, Eesti


Uus kodu Lahemaal!

Nõlvaku tee 2 - Kolga - Kuusalu vald, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520021068-41
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Üldpind (m²)
80.80
Ehitusaasta
2016
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Nõlvaku Kodu on keskkonnasõbralik maja, mille ehitusel on kombineeritud säästlikke isetaastuvaid looduslikke materjale koos tänapäevaste kütte – ja ventilatsioonilahendustega.

Teisel korrusel asuv läbi maja paiknev 47.5 m2 suuruse netopinnaga kahetoaline korter on avatud planeeringuga. Korter on avar ja valgusrikas, selle suured klaaspinnad ja kenad maastikuvaated suunavad tuppa ümbritseva looduse koos päikesepaistega. 

Korteri koosseisu kuulub avatud köögiga suur 32 m2 elutuba, magamistuba, pesuruum, esik ja tehnoruum. Soojal ajal laieneb korteri eluruum veel kahe terrassi poolt pakutava 33.3 ruutmeetri võrra, võimaldades seal nautida nii päeva- kui ka õhtupäikest. Korterisse on võimalik paigaldada ka kamin, mis lisab veelgi hubasust. Korteri juurde kuulub parkimiskoht majaesisel parkimisalal.

Maja kütab ja tarbevett soojendab maaküte, mis võimaldab oluliselt vähendada küttekulusid. Värske õhu ja optimaalse sisekliima majas tagab soojustagastusega sundventilatsioon.

Korter on pakkumises nn "valge karbi kujul". Tehnosüsteemid - vesi, kanalisatsioon, elekter, küte, ventilatsioon ja ja valvesüsteem on paigaldatud ja ühendatud, vaheseinad valmis ja kruntvärviga kaetud. Soovi korral ja kokkuleppel arendajaga on võimalik ka "võtmed kätte" variant.

Võtke meiega ühendust ja leiame koos Teile parima lahenduse. Olete oodatud tutvuma!

Omadused

kamin
sundventilatsioon
maaküte
parkimiskoht kinnistul
rõdu
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle