Korterelamu - Müüa - Tartu vald, Eesti


HINDAD MUGAVUST JA KVALITEETI - OSTA TÄISLAHENDUS!

Pärna allee 9 - Tila - Tartu vald, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520101006-23
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
68.70
Ehitusaasta
2014
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kui sa ei taha enda kallist aega raisata mööda mööblipoode uitamisele, siis see pakkumine on just Sulle ideaalne. Korteri ostmisel jääb Sulle kogu väga heas korras kvaliteetne tehnika ja mööbel, mis on enamuses soetatud aasta 2016 juulis. Ka rõdul on suur ja mugav diivan, kuhu peale rasket päevatööd mõnusalt sisse vajuda ning enda vaba aega nautida. Ülimalt hea on see pakkumine ka neile, kes otsivad korterit üürituru jaoks - kiire ja mugav lahendus uues majas!

KORTER
Tegemist on 2-toalisega, millel on avatud köök koos elutoaga. Korteri sisedisainis on kasutatud lõõgastavad toone ning abiruumi saad kasutada garderoobina. Elutoa pehme diivani peal mugavalt istudes, saad kaasa elada televisoonis olevatele saadetele - olgu selleks jalgpalli otseülekanne, loodussaade või aktuaalne kaamera. Suurtest, piiretega akendest, voogab valgust sisse võimalikult palju ning see tekitab veelgi avarama ruumi tunde. Sinu jaoks on hiljuti värskendatud ka mõningate seinade värv, et sa koheselt ei peaks maalripintsli järgi haarama. Vannitoas on Sinu jaoks olemas Electroluxilt nii pesumasin kui kuivati. Köögis on olemas kogu tehnika. Kui sa oled oma isiklikud asjad uude korterisse viinud ja saabub esimene öö, siis saad Sa õnneliku ohke saatel vajuda juba olemasolevasse voodisse - Sinu elu uues kodus on alanud kergelt!

MAJA
Nii soe kui külm vesi on tsentaalne. Majal on endal gaasi katel ning kommunaalkulud mõistlikud. Toimiv korteriühistu on hoolitsenud selle eest, et lumi saaks talvel lükatud hoovi pealt ning trepikodas koristatakse. Naabrite kohta on kuulda olnud ainult kiidusõnu.

MAASIKAS - notariaalse kasutuskorra alusel kuulub Sinu kasutusse parkimiskoht ning keldriboks, kuhu saad siseneda ka maja tagant ilma trepikoda läbimata. Kui armastad sügavkülmas hoiustada toiduaineid, siis enda keldiboksi saad selle paigaldada - keldiboksis on olemas eraldi pistikupesa ning voolumõõtja!

PIIRKOND
See piirkond on viimastel aastatel väga nõutud ning mitme sihtrühma silmis ülimalt atraktiivne kuna kesklinna on lühike tee kuid samas on uutel majadel ruutmeetri hind palju madalam kui analoogsetel asjadel kesklinna läheduses. Lisaks on läheduses ERM, poed, lastehoid, mänguväljakud ja valmimas uus lasteaed. Kui avastad hommikul, et oled kogemata sõitnud oma auto kütusepaagi täiesti tühjaks, siis läheduses on Terminaali tankla, kus on võimalus ka kiire eine ja kohvi kaasa haarata.

Haara kiirelt härjalt sarvist, muidu jääd ilma!

Energiamärgis

Soovitatav
Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Katrin Kuusma
Näita...

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud


Hiljuti vaadatud