Korterelamu - Müüa - Tartu linn, Eesti


Müüki on saabunud 3-toaline korter Annelinnas

 Fikseeritud hind
25 Kaunase pst - Tartu linn, Eesti
ID: 520101018-3
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
6,280

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa või vahetada, samaväärse korteri vastu esimesel teisel korrusel, 3- toaline korter Kaunase pst 25. Korteris on kolm tuba neist kaks mitteläbikäidavat magamistuba ja üks läbikäidav elutuba. korteril on rõdu. Toad läbimaja. Kööki, elutuppa ja ühte magamistuppa paistab hommikupäike ning ühte magamistuppa ja rõdule paistab õhtupäike.

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Juta Kattai - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Juta Kattai
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Juta Kattai

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle