Korterelamu - Müüa - Tartu linn, Eesti


KUI ARMASTAD TARTUT...

 Soovitud hind
Riia 10 - kesklinn - Tartu linn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520101006-20
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Üldpind (m²)
39.50

Korruste arv:
4
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kui armastad Tartut ning tahad olla osake temast, siis vali elukohaks Tartu kesklinn. Väikese jalutuskäigu kaugusel on olemas kõik, millega rikastada elu - teater, kinod, kaubanduskeskused jne. Naudi romantilist jalutuskäiku Emajõe pervel või kogu teamisi Ülikoolis, laenuta raamatukogust raamat või mine ööklubisse - valikuid on palju!

KORTER
Suurema osa uuenduskuurist läbis korter ca 8-10 aastat tagasi. Samal ajal paigaldati osaliselt korterisse lisaks keskküttele elektriline põrandaküte, mis varbaid mõnusalt soojas hoiab talvel.
Eriliseks teeb selle korteri vannituba, mis on nutika lahenduse abil muudetud suuremaks ja valgemaks.

Avatud köök- elutuba on praktiline ning valgustus mitmetahuline. Piisavalt ruumikas magamistoas on mõnus puhata. Kõik aknad on sisehoovi poole ning elukeskkond rahulik.

MAJA
Toimiv korteriühistu on alati boonuseks. Kommunaalkulud on mõistlikud.
Parkimine on sisehoovis ja Sul on võimalus kasutada lukustatavat keldriboksi. Maja välisuksed on sisehoovi poole.

Kui sul hakkasid põnevusest sipelgad selja peal ringi jooksma ja tunned, et see peab saama Sinu omaks, võta ühendust!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Katrin Kuusma
Näita...

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud


Hiljuti vaadatud