Korterelamu - Müüa - Tallinn, Eesti


RENOVEERITUD MAJA. ENERGIAKLASS C

 Soovitud hind
E. Vilde tee 98 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ID: 520061023-2
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
46.60
Ehitusaasta
1970

Korruste arv:
5
Korrus
5
Tualettruumide arv:
1
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
ASUKOHT
E. Vilde tee 98 kortermaja asub Mustamäe südames. Siin elades on Teil kogu eluks vajalik 10 minutilise jalutuskäigu raadiuses.

ELUKESKKOND
Mustamäe asumile kohaselt on siinseks elamufondiks valdavalt kortermajad, kuhu vahele on põimitud meeldivalt palju rohealasid. Siin elades on ühendus kesklinnaga väga kiire ja mugav – kuna ühistranspordiliiklus on tihe, siis võite vabalt hakkama saada ka ilma autota. Läheduses asuvad mitmed erinevad koolid ja lasteaiad, mitmed erinevad vabaaja veetmisvõimalused ning kaubanduskeskused ja spordisaalid.

MAJA
E. Vilde tee 98 kortermaja valmis 1970. aastal ning renoveeriti täielikult aastatel 2012-2013. Renoveerimise käigus vahetati majal katus, tehti fassaadi soojustamine täies ulatuses ning vahetatud on ka kõik tehnosüsteemid. Trepikojad on korrastatud ja välisuksed on vahetatud. Suureks lisandväärtuseks on laiendatud parkimisala, kus ei ole ka talvel parkimisega probleeme.

PLANEERING
Korteri planeering paikneb läbi maja, kus üks külg on avatud hommikupäikese poole ning teine külg on avatud õhtupäikesele. Korterisse sisenedes jääb otse Teie ette garderoob/panipaik, kuhu saate panna üleriided. Korteri paremale käele jääb avar elutuba, kuhu paistab päike sisse enne lõunat. Korteri vasakule käele jäävad magamistuba koos rõduga ning köök koos vajaliku tehnikaga. Soovi korral jääb korterisse kogu piltidelt nähtav mööbel.

KOMMUNAALKULUD
Kortermaja köetakse keskküttega. Tänu põhjalikele renoveerimistöödele on korteri kommunaalkulud soodsad: suvekuudel keskmiselt 80-90 eur/kuu ja talvel 110-120 eur/kuu sh on juba remondifond sisse arvestatud. Majale on 2016. aastal väljastatud energiamärgis C.

PARKIMINE JA KELDRIBOKS
Autot saab parkida maja ees asuvale parkimisalale. Korteri juurde kuulub ka keldriboks.

LISAINFO
Kui korter jäi silma, siis lähme vaatame selle koos üle. Lisainfo soovi korral võtke julgelt ühendust.

Omadused

vana hoone
bussi peatuse läheduses
haigla lähedal
koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
maantee läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
kelder
möbleeritud
mööbli võimalus
panipaik
uus viimistlus
elekter
gaas
internet
kaabel/digi TV
kanalisatsioon
keskküte
vesi
lamekatus
paneel
parkimiskoht kinnistul
rõdu
tsentraalne kanalisatsioon
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Priit Mäeorg - RE/MAX Plus
Priit Mäeorg

Priit Mäeorg

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Priit Mäeorg

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud