Korterelamu - Müüa - Tallinn, Eesti


KENA KORTER, HEA ASUKOHT MUSTAMÄEL!

 Soovitud hind
E. Vilde tee 76 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ID: 520061023-18
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
43.90
Ehitusaasta
1976

Korruste arv:
4
Tualettruumide arv:
1
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
ASUKOHT
E. Vilde tee 76 kortermaja asub Mustamäe südames. Siin elades on Teil kõik eluks vajalik 10-minutilise jalutuskäigu raadiuses.

ELUKESKKOND
Mustamäe asumile kohaselt on siinseks elamufondiks valdavalt kortermajad, kuhu vahele on põimitud meeldivalt palju rohealasid. Siin elades on ühendus Kesklinnaga väga kiire ja mugav – kuna ühistranspordiliiklus on tihe, võite vabalt hakkama saada ka autota. Läheduses asuvad mitmed erinevad koolid ja lasteaiad, mitmed erinevad vaba aja veetmisvõimalused, kaubanduskeskused ja spordisaalid. Üle tee asub Mustamäe turg ning läheduses Männipark.

MAJA
E. Vilde tee 76 maja valmis 1967.aastal ning on nüüdseks korteriühistu poolt ka paljuski renoveeritud. Tehtud tööde käigus on majal vahetatud katus, korrastatud trepikojad ja vahetatud nende uksed. Maja otsaseinad on soojustatud, torude püstakud ja keldri aknad vahetatud, kontrollitud elektrisüsteemid ja gaasitorustik.
Korteriühistul laenu ei ole!

PLANEERING
Korteri planeering asetseb läbi maja, mis annab juurde nii ruumikust kui ka valgust. Korteri elutuppa ja kööki paistab hommikupäike ning magamistuppa õhtune päikesevalgus. Korterisse sisenedes saate esikusse paigutada enda üleriided ja jalanõud. Esikualast paremale jääb vannituba ja eraldi paiknev köök. Vannituba on viimistletud maast laeni heledas ja kirsipunakas toonis plaatidega. Koridorist edasi minnes jõuate kööki, kus remont on poolik ning uuel omanikul on võimalus enda maitse järgi uus köögimööbel paigaldada.
Korteri paremal küljel asub veel avar elutuba ja avatud rõdu. Väga positiivne on asjaolu, et maja ees on suur roheala, mis tagab privaatsuse, et keegi aknast sisse ei vaataks. Korteri vasakul käel asub meeldivalt ruumikas magamistuba, kus on ruumi kaheinimese voodi ja kappide jaoks.

KOMMUNAALKULUD
Kortermaja köetakse keskküttega. Tegu on sooja korteriga, mille kommunaalkulud talvisel perioodil on keskmiselt 100-115 eur/kuu ja suvisel ajal u 55-65 eur/kuu, sh on remondifond juba sisse arvestatud. Sellele lisandub eraldi elektriarve ca 5-10 eur/kuu.

PARKIMINE JA KELDRIBOKS
Autot saab parkida maja ees asuvale parkimisalale, parkimine on tasuta. Korteri juurde kuulub ka keldriboks.

LISAINFO
Kui korter hakkas meeldima, siis lähme vaatame selle koos üle. Lisainfo soovi korral võtke julgelt ühendust.

Omadused

vana hoone
bussi peatuse läheduses
koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
gaasipliit
möbleeritud
panipaik
uus viimistlus
elekter
gaas
internet
kaabel/digi TV
kanalisatsioon
keskküte
vann
vesi
paneel
parkimiskoht kinnistul
rõdu
tsentraalne kanalisatsioon
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Priit Mäeorg - RE/MAX Plus
Priit Mäeorg

Priit Mäeorg

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Priit Mäeorg

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle