Korter - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Mõnus üürikodu rohelises Kristiines!

 
[Kuu]
Linnu tee 1 - Kristiine - Tallinn, Eesti
BRONEERITUD
ID: 520021068-65
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
46.70

Korruste arv:
4
Korrus
3
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda korter kaunis staliniaegses majas kesklinna külje all Kristiines. Iseloomuga hubane korter on avar ja valgusküllane. Selle kahes suunas avanevad aknad lasevad tuppa pääseda nii hommiku- kui päevapäikesel. Tavapärasest kõrgem lagi annab toale lisaavarust ning väike rõdu on siin mõnusaks lisaboonuseks.

Korter on varustatud kõige eluks vajalikuga, olemas on nii nõudepesumasin kui ka pesumasin.

Koht on lihtsalt ligipääsetav nii auto kui ühistranspordiga. Parkimisvõimalus on maja kõrval asuvas parklas, ühistranspordi peatus maja ees, trammi- ja rongipeatus (Tondi) 700m kaugusel.

Maja on hetkel läbimas värskenduskuuri, välisuksed on lukustatud ning majas on fonolukk.

Pakume paindlikke üüritingimusi tähtajatu üürilepinguga. Korteri üürimisel tuleb tasuda ühe kuu üür (550€), tagatisraha (550€) ja vahendustasu (550€+KM).

Igakuise üürimakse suuruseks on 550€+kommunaalkulud.

Korter on vaba, võimalus kohe sisse kolida! Tule tutvuma!

Omadused

ühistranspordi läheduses
möbleeritud
boiler
keskküte
vann
rõdu

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle