Korter - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Ilus üürikodu SpaceCube majas!

 
[Kuu]
Ehitajate tee 60 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ÜÜRITUD
ID: 520021068-64
Tubade arv:
1
Üldpind (m²)
22.60
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
5
Korrus
5
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda ilus väikekorter uues inspireerivas SpaceCube majas.

Nutikasse hubasesse väikekorterisse on mahutatud kõik eluks vajalik - lahtikäiv diivan koos pesukastiga, diivanilaud, riidekapp, köögimööbel koos tehnikaga (elektripliit, külmkapp koos väikese sügavkülmikuga) ning söögilaud kahe tooliga. Lisa hoiustuspinda pakuvad välisukse kõrval olevasse niśśi ehitatud riiulid.

Majas on ka jagatud pesupesemise võimalus ning korteri kasutada on lisatasu eest jagatud Wifi. Korterisse on võimalik saada sissekirjutus.

Reguleeritav põrandaküte nii toas kui vannitoas hoiab ruumid pidevalt soovitud temperatuuril ning loob ka mõnusa tunde. Tavapärasest kõrgem lagi ja suur aken annab toale lisaavarust, pakub ilusaid vaateid ning prantsuse rõdu on siin mõnusaks lisaboonuseks.

Maja on uus, hooldatud ja turvaline. Välisuksed ja koridoride siseuksed on lukustatud ning majas on ka turvakaamerad.

Korteris on madalad kommunaalkulud - suvel umbes 50€, talvel 80€. Osaline energiakulu kaetakse maja katusel asuvate päikesepaneelide abil ning hoones on ka energiasäästlik LED valgustus. Nii elektri- kui veenäidikud on kaugloetavad.

Koht on lihtsalt ligipääsetav nii auto kui ühistranspordiga. Parkimisvõimalus on maja kõrval asuvas parklas, ühistranspordi peatused paarisaja meetri raadiuses.

Maja asub vaid jalutuskäigu kaugusel TalTech ülikoolilinnakust ning Tehnopol teaduspargist. Bussiga ülikooli vaid kaks peatust, väga hea on ka ühistranspordi ühendus kesklinnaga. Võimalus jalgratta hoidmiseks lukustatavas jalgrattahoidlas.

Pakume paindlikke üüritingimusi tähtajatu üürilepinguga. Korteri üürimisel tuleb tasuda ühe kuu üür (395€), tagatisraha (395€) ja vahendustasu (395€+KM).

Igakuise üürimakse suuruseks on 395€+kommunaalkulud.

Korter vabaneb 8.juunil! Tule tutvuma!

Omadused

möbleeritud
põrandaküte
keskküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle