Korter - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Suurepärase asukohaga kahetoaline korter Mustamäel

 
[Kuu]
Vilde tee 86 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ÜÜRITUD
ID: 520061009-85
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
47
Ehitusaasta
1967

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda logistiliselt väga hea asukohaga, kena ja osaliselt möbleeritud 2-toaline korter Mustamäel.

Ilus 2-toaline korter on osaliselt renoveeritud ning paikneb hoone viiendal korrusel. Korter on läbimaja planeeringuga ning varustatud nii hommiku kui õhtu päikesega.

Toad on eraldi ning magamistoast on pääs rõdule. Lisaväärtuseks korteri juures on walk-in garderoob Korteri põrandad on kaetud laminaadiga ning aknad vahetatud.

Hoone ise korralik. Püstikud vahetatud ning katus korralik. Maja läheduses asuvad mitmed kauplused, koolid, lasteaiad, kino ning sportimise võimalused.
Ühistransport liigub ca 100 meetri kauguselt ning ühendus Kesklinna ja Nõmmega on väga hea.

Korteri komunaalkulud on suvel 60-70€ ning talvel ca 120€.

Kui Te hoolite asukohast ning Teile on tähtis, et kõik eluks vajalik oleks kodu lähedal, siis see pakkumine on kindlasti Teile.

Helistage julgelt ning lähme korterit vaatama!

Korteri üürimisel tuleb tasuda ühe kuu üür 450€, tagatisraha 450€ ja vahendustasu 450€ +käibemaks.

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Morten Tibar - RE/MAX Plus
Morten Tibar

Morten Tibar

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Morten Tibar

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud