Korter - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Mõnus üürikodu ülikooli lähedal!

 
[Kuu]
Ehitajate tee 60 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ÜÜRITUD
ID: 520021068-55
Tubade arv:
1
Üldpind (m²)
20.30
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
5
Korrus
5
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda stuudiokorter uues, eelmise aasta suvel valminud inspireerivas SpaceCube majas. Vaid jalutuskäigu kaugusel TalTech ülikoolilinnakust ning Tehnopol teaduspargist.

Nutikasse hubasesse väikekorterisse on mahutatud kõik eluks vajalik - lahtikäiv diivan koos pesukastiga, diivanilaud, riidekapp, köögimööbel koos tehnikaga ning söögilaud kahe tooliga. Samal korrusel on ka jagatud pesupesemise võimalus.

Reguleeritav põrandaküte nii toas kui vannitoas hoiab ruumid pidevalt soovitud temperatuuril ning loob ka mõnusa tunde. Tavapärasest kõrgem lagi annab toale lisaavarust ning õhtupäikese suunas olevast korteri aknast avaneb ilus vaade rohelusse.

Maja on uus, hooldatud ja turvaline. Välisuksed ja koridoride siseuksed on lukustatud ning majas on ka turvakaamerad.

Korteris on madalad kommunaalkulud - suvel umbes 50€, talvel 80€. Osaline energiakulu kaetakse maja katusel asuvate päikesepaneelide abil ning hoones on ka energiasäästlik LED valgustus. Nii elektri- kui veenäidikud on kaugloetavad.

Koht on lihtsalt ligipääsetav nii auto kui ühistranspordiga. Parkimisvõimalus on maja kõrval asuvas parklas, ühistranspordi peatused paarisaja meetri raadiuses. Bussiga ülikooli vaid kaks peatust, väga hea on ka ühistranspordi ühendus kesklinnaga. Võimalus jalgratta hoidmiseks maja ees, peagi ka lukustatavas jalgrattahoidlas.

Pakume paindlikku tähtajatut üürilepingut. Korteri üürimisel tuleb tasuda ühe kuu üür (360€), tagatisraha (360€) ja vahendustasu (360€+KM).

Igakuise üürimakse suuruseks on 360€+kommunaalkulud.

Korter on vaba, võimalus koheselt sisse kolida! Tule tutvuma!

Omadused

möbleeritud
põrandaküte
keskküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla

Erle Salla

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle