Korter - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Uus üürikodu ülikoolilinnaku lähedal!

 
[Kuu]
Ehitajate tee 60 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ID: 520021068-52
Tubade arv:
1
Üldpind (m²)
21
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
5
Korrus
5
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda korter uues, suvel valminud inspireerivas SpaceCube majas, mida peegeldab nii maja välisilme kui põnevalt disainitud väliskoridorid. Hoone välis- ja sisekujunduses kasutatud elemendid annavad vihje ka selle asukohale - vaid jalutuskäigu kaugusele jäävad nii TalTech ülikoolilinnak kui ka Tehnopol teaduspark.

Nutikasse hubasesse väikekorterisse on mahutatud kõik eluks vajalik - lahtikäiv diivan koos pesukastiga, diivanilaud, riidekapp, köögimööbel koos tehnikaga ning söögilaud kahe tooliga. Reguleeritav põrandaküte nii toas kui vannitoas hoiab ruumid pidevalt soovitud temperatuuril ning loob ka mõnusa tunde. Korteri suur aknapind annab toale nii avarust, kuid pakub ka ilusaid vaateid. Korteris on päeva- ja õhtupäike.

Maja on uus, hooldatud ja turvaline. Välisuksed ja koridoride siseuksed on lukustatud ning majas on ka turvakaamerad.

Korteris on madalad kommunaalkulud - suvel umbes 50€, talvel 80€. Osaline energiakulu kaetakse maja katusel asuvate päikesepaneelide abil ning hoones on ka energiasäästlik LED valgustus.

Koht on lihtsalt ligipääsetav nii auto kui ühistranspordiga. Parkimisvõimalus on maja kõrval asuvas parklas, ühistranspordiühendus kesklinnaga on väga hea.

Korteri üürimisel tuleb tasuda ühe kuu üür (395€), tagatisraha (395€) ja vahendustasu (395€+KM).

Igakuise üürimakse suuruseks on 395€+kommunaalkulud.

Korter vabaneb 16.jaanuar 2019! Tule tutvuma!


Omadused

möbleeritud
põrandaküte
keskküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla

Erle Salla

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle