Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti


Renoveeritud suur korter Annelinnas.

Nõlvaku 11 - Tartu linn, Eesti
MÜÜDUD
Renoveeritud
ID: 520101004-22
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
78

Korruste arv:
8
Korrus
6
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müügil olev korter asub Annelinna servas Prisma kaupluse läheduses.
Väga soe ja hubane elamine kuhu paistab nii hommikune kui ka õhtune päike.
Korteris teostatud kõik suuremad renoveerimistööd.
Uued aknad, väli- ja siseuksed. Vahetatud vee - ja kanalisatsiooni torustik. Köögipind muudetud avaramaks esiku arvelt. Seinad suuremas osas tapetseeritud. Põrandatel korralik parkett ja vaipkatted. Magamistubadest pääseb rõdudele ,millest üks on klaasitud.
Wc ja vannituba eraldi. Seinad ja põrandad kaetud keraamilise plaadiga. Vannitoas aurusaunaga duššikabiin. Korteri ees naabriga ühine väike koridor, mis võimaldab tunda privaatsust teistest majaelanikest. Majal teostatud mitmed renoveerimistööd (katus ,trepikojad).
Parkimisvõimalused suhteliselt mõistlikud. Maja ees avar roheala , läheduses head sportimisvõimalused.
Koolid ja lasteaiad . Hea bussiühendus.

Tule ja tutvu oma uue võimaliku koduga!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Diana Hein - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Diana Hein
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Diana Hein

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle