Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


 Fikseeritud hind
Spordi 13 - Kristiine - Tallinn, Eesti
BRONEERITUD
ID: 520081003-176
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
63.80
Ehitusaasta
1956

Korruste arv:
3
Korrus
1
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa hubane ja valgusküllane 3-toaline korter Kristiines!
Väga hea asukoht, vaikne piirkond!
Korter asub maja kõrgel esimesel korrusel.
Stalini-aegsele majale omaselt on korteris kõrged laed, suured aknad ja laiad aknalauad.

Korter koosneb avatud köögi ja söögitoaga elutoast, lastetoast, avarast magamistoast, esikust ning wc/duširuumist. Magamistoas suur lükandustega garderoobkapp.
Vannitoas põrandaküte.

Paksude telliskiviseinte ja betoonist vahelagedega maja on ehitatud 1956. aastal ja renoveeritakse täielikult pööningu müügist saadud tulu arvelt. Arendajaga on sõlmitud notariaalne leping, mille järgi algab rekonstrueerimine kevadel 2020.
Projekti järgi teostatavad tööd: renoveeritakse katus, fassaad, trepikojad , elumaja vee- ja kanalisatsioonitorustik, küttesüsteem, korterite radiaatorid. Korrastatakse õueala.

Maja kõrval asuvad samuti juba sama ajaperioodil ehitatud ja nüüd väga kenasti renoveeritud majad, mis koos moodustavad kena ühtse koosluse.

Piirkond on väga hea. Lähedal on kõik eluks vajalik. Jalutuskäigu kaugusel Selver, apteek, Kotka tervisemaja, Kristiine keskus. Läheduses bussipeatused (nr 17; 23). Lähimad rongipeatused on Tondi ja Kitseküla.

Hinnatud piirkond kesklinna läheduses annab hea võimaluse ka investeerimise põhimõttes, kus korterid on alati hinnas ja väljaüürimisel alati nõudlus olemas.

Korteri juurde kuulub ka keldriboks.
Parkimine KÜ lubadega sisehoovis.
Majal puudub laen, kõrvalkulud väga mõistlikud!

See armas kodu võib saada sinu omaks!

Pille Sild
+372 52 98 909
[email protected]

Omadused

vana hoone
kesklinn
koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
gaasiküte
mänguväljak
tsentraalne kanalisatsioon
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Pille Sild - RE/MAX Capital
Pille Sild

Pille Sild

RE/MAX Capital


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Pille Sild

RE/MAX Capital

Lõõtsa 12
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11415

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle