Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti


KULDSETE KÄTEGA INIMESE UNISTUS VAATEGA LINNALE

 Fikseeritud hind
anne 45 - Tartu linn, Eesti
BRONEERITUD
ID: 520101006-24
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
52.40
Ehitusaasta
1973

Korruste arv:
9
Korrus
9
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pokaalide kõlin ja uusaasta tervitused toasoojas ilutulestiku saatel? Jah, see on võimalik ka Tartus! Sinu peopesale mahub peaaegu poole linna ilutulestik. Õhtuti pressib romantika igast aknast sisse - tee tassike teed, kustuta valgus ja naudi öise linna tulesid. Tartu laotab oma võlud Su silmade all lahkelt laiali!

KORTER

Elutoas on säilinud kilpparkett, mis üha enam moodi läheb. Algsed kõverused seintes on kaetud ühtlase kipsplaadiga ning niigi avar ruum on veelgi valgusküllalisemaks muudetud laiendusega rõdu arvelt. Magamistoa põrandat katab kork - mõnusalt pehme astuda! Seal on säilinud algupärane uks. Kuigi vannitoas ei ole san.tehnika viimase aja moeröögatus, on ta siiski sihtotstarbeliselt kasutatav ning suhteliselt ruumikas. Köögis on värvikorra alt vabastatud audentne aknalaud ning tema puitust imago ümber saab luua maitseka miljöö.
Korterit valvavad truult topeltuksed ning aknad on kaasaegsed.

MAJA

See tornmaja on üks esimesi endalaadsete seas Tartus. Tellisest laotud maja seisab vankumatult ning valvab linna üle. Korteriühistu hoolitseb selle eest, et samm-sammu haaval maja kaasajastada. Rahulikud naabrid on siiani taganud majarahu.

ÜMBRUSKOND

Üle tee on Maxima, kust saad hommikul kohvile piima ja selle kõrvale saiakesed osta kui avastad, et külmkapis on ootamatult kõik otsa saanud. Lisaks on läheduses lasteaiad ja koolid. Ennast proovile panna saad spordiklubis, mis on Anne sauna juures. Eedeni keskus on väikese jalutuskäigu kaugusel. Samuti Anne kanal on mugavalt lähedal. Kesklinna on ka lühike tee - nii jalutades kui autoga! Seega saab väita, et asukoht on linnainimese jaoks ülimalt mõnus!

Sinu unistus imelise vaatega kodust on kohe täitumas! Kiirusta!

Omadused

vana hoone
bussi peatuse läheduses
koolide läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
gaasipliit
möbleeritud
mööbli võimalus
gaas
kanalisatsioon
keskküte
vesi
telliskivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle