Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti


KASUTA VÕIMALUST - MAJA RENOVEERITAKSE!

 Soovitud hind
Alasi 31 - Tartu linn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520101006-17
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
57
Ehitusaasta
1969

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oled otsimas endale uut kodu, mis asuks kortermajas. Sinu valikukriteeriumiteks on rahulikud naabrid ning koheselt elutingimustele vastavus. Ma saan Sind aidata - see korter on just Sulle!

KORTERIST

Muhedates toonides viimistletud korter annab eelise õige kodutunde tekkimiseks. Kuna Sinu ja taeva vahel on vaid pööning, siis naabrilaste lustakad jalakesed ei tee tantsusamme Sinu pea kohal. Korter on elutingimustele vastav ning enamuses osas läbinud viimaste aastate jooksul viimistlusremondi. Hommikukohvi saad nautida rõdul. Korter on läbi maja planeeringuga.

MAJAST

Toimekas korteriühistu on hoolitsenud selle eest, et soojustatud oleksid maja otsad ning korrastatud üldelektrisüsteem. Püstakutes on vahetatud vee- ja kanalisatsioonitorustik. Aruelu all on maja täielik renoveerimine - loodetavasti saab see üldkoosolekul majaelanike nõusoleku.

LISABOONUSED

Lastel on suurepärane võimalus sotsialiseeruda maja ees asuval mänguväljakul, kus on olemas väike majake, kiik ja liivakast. Nende tegemisel saad silma peal hoida läbi köögiakna.

Lisaks saad kasutada keldriboksi ja parkida auto hoovile.

Suureks plussiks on läheduses asuv bussipeatus, mis tagab hea ühenduse linnaga.

Katrin Kuusma
Kinnisvara müügipartner
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige( reg.nr: KMR 42615)
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Lõuna-Eesti juhatuse liige
T: +372 5354 1283
E: [email protected]

RE/MAX Aaba Kinnisvara
Aaba Kinnisvara OÜ
Kaluri 2, Tartu 51004
www.remaxaabakv.ee

Too oma kodu RE/MAX Aaba Kinnisvara´sse müüki.
Aaba Kinnisvara OÜ on pakkunud kinnisvara teenuseid aastast 2004. Alates 2017.a jaanuarist kasutab Aaba Kinnisvara maailma suurima kinnisvaravahendaja RE/MAX kaubamärki ja oskusteavet. Ettevõttes töötavad inimesed, kes on leidnud maakleritöös oma kutsumuse ja tunnevad väljakutsetest suurt rõõmu. RE/MAX Aaba Kinnisvara maaklerid juhinduvad oma tegevuses Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja heade tavade koodeksist ja Euroopa kinnisvaramaakleri teenuse standardist. Küsi oma maaklerilt ka müügieelse ruumistilistika ja professionaalse fotograafi kaasamist müügiprotsessi. RE/MAX Aaba Kinnisvara tegevuspiirkonnaks on Lõuna-Eesti: Tartu linn ja Tartumaa, Viljandi linn ja Viljandimaa, Otepää, Jõgevamaa, Põlvamaa, Võrumaa.
Võta ühendust ja leian Sinu kinnisvarale ostja!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Katrin Kuusma
Näita...

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle