Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti


ERALDI SISSEPÄÄSUGA KODU NOORPAARILE VÕI TUDENGILE

 Soovitud hind
Kastani 54 - Tartu linn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520101006-16
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Üldpind (m²)
36.40
Ehitusaasta
1920

Korruste arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kesklinna läheduses, hinnatud Karlova piiril, on 2-toaline renoveeritud korter. Kõige ideaalsemalt sobib see koduks noorpaarile või üksikule isikule.

KORTERIST

Korterisse sissepääs on Sinu ainuvalduses. Terves korteris on renoveerimisel kasutatud kaasaegseid materjale. Aknad on vahetatud. Pesemisvõimalused ja tualett on ühes ruumis. Köök ning elutuba on mugavalt ühes ruumis. Avarust ja valgust lisab suur, klaasist liuguks, kust pääseb magamistuppa.
Peaagu terves korteris on paigaldatud põrandaküte. Lisaks kasutas omanik õhksoojuspumpa, mis viis kulud kütmisele, madalamaks. Esikus on peegelpinnaga liuguste taga panipaik. Turvatunde tekitab metallist välisuks.

Notariaalse kasutuskorra alusel on selle korteri kasutuses ühe auto parkimise võimalus ja kuuriboks. Lisaks saab parkida maja küljel ühiskasutataval alal, kus terve maja peale on kaks parkimiskohta.

Korterisse tuleb sisse Telia kaabel.

MAJA

Maja on koduks neljale perele. Välissein on viimistletud laudisega. Korralik plekist katus kaitseb Sind tormi eest. Kinnistu on jagatud notariaalse kasutuskorra alusel. Naabrid on rahulikud. Majale ei ole väljastatud energiamärgist.

TAHAD VAATAMA TULLA, VÕTA ÜHENDUST
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Katrin Kuusma
Näita...

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud


Hiljuti vaadatud