Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti


LASTEGA PERELE IDEAALNE PESA!

 Soovitud hind
31 Alasi - Tartu linn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520101006-14
Tubade arv:
3
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
59
Ehitusaasta
1969

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oled otsimas hea hinnaga korterit Ropka linnaosasse, kus läheduses on lasteaed, pood ja kool? See korter on Sinu perele ideaalne!

Tegemist on remonti vajava korteriga, kus saad sisedisaini vastavalt enda maitsele luua. Kuigi korter vajab kaasajastamist, saad kohe sinna ka sisse kolida sest eluks vajalik on olemas. Vahetatud on aknad ja rõduuks ning varsti läbib terve maja ka renoveerimistööd. Toimekas korteriühistu on hoolitsenud selle eest, et soojustatud oleksid maja otsad ning korrastatud üldelektrisüsteem.

Rõduga korter on läbi maja planeeringuga ning asub mugavalt teisel korrusel. Lisaks saad kasutada keldriboksi ja parkida auto hoovile.

Lastel on suurepärane võimalus sotsialiseeruda maja ees asuval mänguväljakul, kus on olemas väike majake, kiik ja liivakast. Nende tegemisel saad silma peal hoida läbi köögiakna.

Suureks plussiks on läheduses asuv bussipeatus, mis tagab hea ühenduse linnaga.

Kui ostad selle kinnistu aprill 2018 jooksul, ON SUL VÕIMALUS VÕITA KUUMAÕHUPALLI REIS KAHELE!!!
Vaata lisaks https://www.remax.ee/kuumapallireis

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Katrin Kuusma
Näita...

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud


Hiljuti vaadatud