Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti


Värskelt renoveeritud korter Annelinnas

Anne 84 - Tartu linn, Eesti
MÜÜDUD
Renoveeritud
ID: 520101004-69
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
46.10
Ehitusaasta
1985

Korruste arv:
9
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pakkumises on mugavustega ,äsja renoveeritud 2-toaline korter, Annelinna elamurajoonis. Korter asub 9 kordse maja viiendal korrusel.

KORTER

Korter on hommikupäikese poole. Kaks eraldi tuba, aknad vaatega sisehoovi. Tubades põrandad kaetud laminaatparketiga, seinad tapetseeritud. Väli- ja sise uksed uued. Aknad vahetatud. Suuremast toast pääseb avatud rõdule. Köögis ja vannitoas uus torustik. Köögimööblit sisustuses ei ole, selle valiku saab igaüks ise omamaitse järgi teha. Välja vahetatud kõik lülitid ja pistikud. Wc ja vannituba eraldi. Paigaldatud uus vann ja muu san.tehnika.

MAJA

Majal 2018 aastal renoveeritud ( soojustatud) katus, renoveeritud trepikojad, uus, ca 2 aastat tagasi paigaldatud lift. Korteri juurde kuulub ka keldris olev avar ka korralik panipaik.
Väga tegus ja toimekas ühistu , kes laenudeta on teostanud kõik vajaminevad renoveerimised ja remonditööd.
Majanaabrid rahulikud .
Maja ülalpidamiskulud mõistlikud.

ÜMBRUSKOND

Vahetus läheduses asub Kivilinna Konsum kus toidupood , apteek, juuksur jms.
Ca 300 m kaugusel asuvad mitmed koolid ja lasteaiad. Hea bussiühendus. Parkimine suhteliselt hea täna maja asukohale.

Omadused

poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
kelder
panipaik
wc ja vannituba eraldi
uus viimistlus
elekter
internet
kaabel/digi TV
kanalisatsioon
keskküte
vann
vesi
lamekatus
paneel
tsentraalne kanalisatsioon

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Diana Hein - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Diana Hein
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Diana Hein

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle