Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti


Renoveeritud eriplaneeringuga korter

Kalda tee 34 - Tartu linn, Eesti
MÜÜDUD
Renoveeritud
ID: 520101004-46
Tubade arv:
3
Üldpind (m²)
66
Ehitusaasta
1993

Korruste arv:
5
Korrus
6
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müügil olev hubane , erladi tubadega 3-toaline korter asub 90-te lõpus ehitatud kortermajas mis läbinud korraliku renoveerimise.
Korter on erilise avara planeeringuga. Suur esik, kolm eraldi tuba köök kust pääseb klaasitud rõdule , eraldi wc ja vannituba.
Tubades seinad tapetseeritud mahedates toonides, põrandatel parkett. Köögis heas korras köögimööbel, keraamiline pliit, ahi.
Vanntoas uus vähekasutatud massaazidüüsidega dušhikabiin. Senad ja põrand kaetud keraamiliste plaatidega.
Köögis, vannitoas, wc ja esikus põrandatel keraamiline plaat mille all hoiab sooja põrandaküte. Õhutagastus süsteemiga ventilatsioon, reguleeritavad radiaatorid.
Komunaalmaksed mõistlikud max 150€ talvel suvel ca 50€.

Toimekas ja ettevõtlik ühistu. Parkimis võimalused nii sisehoovis kui ka maja ees väga head.

Diana Hein
Kinnisvara müügipartner
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

+372 53 928 366
[email protected]

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Too oma kodu RE/MAX Aaba Kinnisvarasse müüki.
Aaba Kinnisvara OÜ on pakkunud kinnisvara teenuseid aastast 2004. Alates 2017.a jaanuarist kasutab Aaba Kinnisvara maailma suurima kinnisvaravahendaja RE/MAX kaubamärki ja oskusteavet. Ettevõttes töötavad inimesed, kes on leidnud maakleritöös oma kutsumuse ja tunnevad väljakutsetest suurt rõõmu. RE/MAX Aaba Kinnisvara maaklerid juhinduvad oma tegevuses Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja heade tavade koodeksist ja Euroopa kinnisvaramaakleri teenuse standardist. Küsi oma maaklerilt ka müügieelse ruumistilistika ja professionaalse fotograafi kaasamist müügiprotsessi. RE/MAX Aaba Kinnisvara tegevuspiirkonnaks on Lõuna-Eesti: Tartu linn ja Tartumaa, Viljandi linn ja Viljandimaa, Otepää, Jõgevamaa, Põlvamaa, Võrumaa.
Võta ühendust ja leian Sinu kinnisvarale ostja!

Omadused

koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
kelder
möbleeritud
põrandaküte
sundventilatsioon
wc ja vannituba eraldi
gaas
internet
kaabel/digi TV
kanalisatsioon
keskküte
vesi
lamekatus
paneel
rõdu
tsentraalne kanalisatsioon
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Diana Hein - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Diana Hein
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Diana Hein

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle