Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti


Loo oma unistuste kodu Supilinnas!

 Fikseeritud hind
Lepiku 1 - Tartu linn, Eesti
ID: 520101001-59
Tubade arv:
4
Üldpind (m²)
108

Korruste arv:
3
Korrus
3
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Võluvas Supilinnas, vaiksel tänaval, asub muinsuskaitse all olev väärikas puitelamu, kuhu on nüüd suurepärane võimalus osta avar katusekorter ja kujundada mõnus kodu vastavalt oma maitsele.

Läbi maja planeeringuga 4-toaline korter on üks kahest maja katusekorrusele planeeritavast korterist.

Planeeringult on korteris esik, garderoobi ruum, avar avatud planeeringuga köök-elutuba, kolm magamistuba, suur wc-dushiruum.

Korterile on paigaldatud puitraamidel pakettaknad, valgust lisavad katuseaknad. Soojustatakse välisseinad ja katusealune, ehitatakse siseseinad, seinad ja laed krohvitakse, veetud uus vee- ja kanalisatsioonitorustik, paigaldatakse reguleeritavad radiaatorid, ehitatakse välja elektrisüsteem.

Ülejäänud tööde osas võimalikud eraldi kokkulepped.

1907 – 1914 aastatel ehitatud historitsistlik puitelamu on iseloomulik näide Tartu 20. saj alguse üürielamust. Hoone moodustab ühtse ansambli samasse ajastusse kuuluvate kõrvalasuvate kunagiste üürimajadega. Maja esifassaadi kaunistavad kahetiivalised valgmikuga tahveluksed, akendel on karniisid ja saelõikeornamentidega ümbrislauad.

Aktiivse korteriühistu eestvedamisel on vahetaud maja katus, korrastatud vundament, ühendatud maja linna kaugküttega, paigaldatud uus vee- ja kanalisatsiooni süsteem ja elektrisüsteem, restaureeritud välisuksed, hoovi on korrastatud ja rajatud parkla. Remonditakse trepikojad ning plaanis on fassaadi renoveerimine.

Küsi lisainfot ja plaane või lepi kokku aeg oma uue koduga tutvumiseks!

Omadused

bussi peatuse läheduses
koolide läheduses
panipaik
valmimisjärgus
elekter
kanalisatsioon
keskküte
vesi
aed
muinsuskaitse all
parkimiskoht kinnistul
tsentraalne kanalisatsioon
puit
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Eneken Tikk - RE/MAX Aaba Kinnisvara

Saada sõnum

 
Eneken Tikk

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle