Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Hea hinnaga korter, suurepärane asukoht.

38 Liikuri tn - Lasnamäe - Tallinn, Eesti
BRONEERITUD
ID: 520061024-8
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Üldpind (m²)
63.70
Ehitusaasta
1985

Korruste arv:
5
Korrus
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüki on tulnud suurepärase asukohaga 3-toaline korter Liikuri tänaval.

Korter asub kõrgemal 1-korrusel, võib öelda 2 korrusel.

Korteri ümberplaneerimise käigus tehti kaasaegne köök-elutuba. Kuna pankade jaoks on tagatisvarade juriidiline korrektsus laenu väljastamise üheks eeltingimuseks, seega korteri ümberehituse projekt on taotlemisel.

Korterisse sisenedes leiame ent suures ja avaras esikus. Korter on läbimaja planeeringuga, avatud köögiga elutuba, kust pääseb suurele rõdule ja kus saab nautida näiteks, hommikusööki. Kaks magamistuba paiknevad eraldi teineteisest.

Põrandaid katab laminaatparkett ja wc/vannituba on plaaditud.
Parkimissüsteem on majaelanikele lahendatud parkimiskaardiga.

Korteri ja maja peamised märksõnad:
* avar
* valgusküllane
* maja punasest tellisest
* logistiliselt suurepärane asukoht
* 1.5-2 korrus
* mõnus suur rõdu
* olemas kelder

Ümbruskond on rahulik, korralikud teed, suurepärane valik koole ja lasteaedu. Jalutuskäigu kaugusel toidupoed, busspeatused.

Kui tunned, et see korter võib olla Sinu uus Kodu - võta minuga ühendust kas telefoni +372 5110226 või e-mail'i teel [email protected]

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrina Belogorodtseva - RE/MAX Plus
Katrina Belogorodtseva

Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud