Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Korter renoveeritud majas, madalate arvetega.

Ankru 11 - Põhja-Tallinn - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520061024-5
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
38.40
Ehitusaasta
1963

Korruste arv:
5
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüki on tulnud väiksem 2-toaline korter, mille pindala on 38.4 m2.

Korter on heas seisukorras, põrandaid katab laminaatparkett ning wc- ja vannituba on plaaditud. Aknad on vahetatud ja avanevad hoovi. Planeeringu koha pealt korteri kohta väga hea, sest kõik toad on eraldi kaasa arvatud köök. Köögimööbel on samuti heas korras. Korteris on välja vahetatud kogu elektrijuhtmestik, püstakud.

Kogu mööbel ja tehnika jääb uuele omanikule.

Maja asub sisekvartalis, tänu sellele liiklusmüra korterini ei kostu. Maja üldine seisukord on väga hea: täiesti renoveeritud, katus vahetatud ning soojustatud, puhtad ja korda tehtud trepikojad. Kommunaalkulud on väiksed:
* mai 2018 kuu arve vaid ca 39€ (arvele lisandub tarbitud elektri- ja veekulu).

Ümbruskond on vaikne ja turvaline, video valve on igal trepikojal. Kortermaja ning selle ümbruskond on heas korras, piisavalt palju rohelust. Lähiümbruses on suurepärane valik koole ja lasteaedu. Jalutuskäigu kaugusel mitmed toidupoed.

Võta minuga ühendust ja lähme vaatama Sinu uut Kodu.
tel: +372 5110226
e-mail: [email protected]

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrina Belogorodtseva - RE/MAX Plus
Katrina Belogorodtseva

Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud