Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Suurepärase asukohaga korter Rocca-Al-Mare's.

Kärneri 5 - Haabersti - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520061024-4
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
49.30
Ehitusaasta
2013
Parkimiskohad
1

Korruste arv:
4
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
KORTER

Müüki on tulnud 2-toaline korter Haabersti linnaosas, Rocca-Al-Mare's aadressil Kärneri 5 neljakorruselises majas 1. korrusel. Korterisse paistab õhtune päike. Korter on mõnusalt valgusküllane ja soe ning selle pindala on 49.3 m2, millele lisandub terrass 9.3 m2.

Esikus on mahukas garderoobikapp. Esikust vasakut kätt on kokku ehitatud wc ja vannituba. Astudes edasi leiame ent kaasaegse avatud planeeringuga köök-elutoast, kust saab väja terrassile. Hooajal on võimalik rohkem aega terrassimõnusid nautida ja suve maksimaalselt ära kasutada.

Põrandaid katab parkett ja wc-vannituba ning esik on plaaditud.
Vesipõrandaküte on igas toas, mille kasutamine on igati õigustatud ja ökonoomne. Soojale põrandale ei kogune tolmu ja sobib hästi allergikutele.

Korterile lisaks kuuluks Teile ka parkimiskoht, mis asub tõkkepuuga piiratud parklas. Korteri parkimiskoht asub kohe terrassi kõrval. Samuti kuuluks Teile panipaik 2.5 m2 oma asjade hoiustamiseks.
Mänguväljak on maja taga.

Kui soovid elada pealinnas, kuid tunda ennast suvekodus, siis see korter on just Sulle.

Korterisse jääb sisse kogu mööbel ja tehnika.

MAJA JA KULUD
Maja ehitatud 2013 a. ja asub rahulikus sisekvartalis tupiktänava lõpus, tänu sellele on siin puhas õhk ja liiklusmüra jääb eemale. Maja haldus- ja hooldusteenust tellitakse CityHaldus OÜ'lt. Küttesüsteemiks on oma gaasikatel ja vesipõrandaküte, seega kommunaalkulud on mõistlikud:
* juuni 2018 arve oli 68€ (arvele lisandub tarbitud elektri- ja veekulu)

ÜMBRUS
Ümbruskond on vaikne ja turvaline. Hoone ning selle ümbruskond on väga heas korras.
Käeulatuses on meri, terviserajad, Rocca al Mare Kool ja kaubanduskeskus, mis on Eestis üks suurimaid: rohkem kui 170 kauplust ja teenindusasutust.
Suuremate tänavate müra korterini ei kostu.

Kui tunned, et see korter võib olla Sinu uus Kodu - võta minuga ühendust kas telefoni +372 5110226 või e-mail'i teel [email protected]

Energiamärgis

Soovitatav
Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrina Belogorodtseva - RE/MAX Plus
Katrina Belogorodtseva

Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud