Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Heas seisukorras korter.

Läänemere tee 45 - Lasnamäe - Tallinn, Eesti
Turul uus
ID: 520061024-12
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
49.60
Ehitusaasta
1987

Korruste arv:
9
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa hea asukohaga 2-toaline korter, lähedal kõigele eluks vajalikule, mis asub üheksakorruselises majas soositud 4 korrusel.

Korter on valgusküllane ja soe, ning selle pindala on 49.6 m2. Aknad avanevad avarasse rohelusse. Põrandaid katab laminaatparkett, kilpparkett ning wc-vannituba on plaaditud.

Korteri ja maja peamised märksõnad:
* eraldi toad
* eraldi wc- ja vannituba
* valgusküllane
* majal laene ei ole
* madalad kommunaalarved
* sisekvartal, liiklusmüra eemal
* mõnus, suur rõdu
* täisvarustuses köök koos nõudepesumasinaga

Maja asub rahulikus sisekvartalis. Laste rõõmuks mänguväljak kohe maja ees. Majas tegutseb aktiivne korteriühistu. Teostatud alljärgnevad remonditööd omafinantseeringuga:
* trepikodade remont
* trepikoja aknad on vahetatud
* Fassaadide renoveerimine, mis annab hoonele lisaks ilusale välimusele ka pikema eluea, parandab sisekliimat ja tõstab kinnisvara väärtust.
* katuse soojustamine
* veetorustiku vahetamine
* liftide renoveerimine

Kommunaalkulud on väga mõistlikud:
* nov'18 kõigest ca 73€ koos küttega (arvele lisandub tarbitud elektri- ja veekulu)
* jun'18 arve oli ca 63€ (arvele lisandub tarbitud elektri- ja veekulu)

Korterelamu asub logistiliselt heas piirkonnas, kõik vajalik eluks on käeulatuses. Lähiümbruses on suurepärane valik koole ja lasteaedu. Jalutuskäigu kaugusel mitmed toidupoed.

Korteril on kehtiv hindamisakt, mille reeglina nõuab ostu finantseeriv pank.

Kui tunned, et see korter võib olla Sinu uus Kodu - võta minuga ühendust kas telefoni +372 5110226 või e-mail'i teel [email protected]

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrina Belogorodtseva - RE/MAX Plus
Katrina Belogorodtseva

Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle