Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Turgu raputab uus kuum trend–mikrokorterid!

Ehitajate tee 60 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ID: 520061024-11
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
5
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa suurepärane korter loft-tüüpi SpaceCube hoones Mustamäel, huvitava ning inspireeriva interjööri ja eksterjööriga.

Korter paikneb läbi kahe tasapinna, suure aknapinnaga ning vaatega rohelusse ja kõrgete lagedega - annab elamispinnale piisavalt avarust.
Korteris ei ole keegi elanud.

Reguleeritav põrandaküte hoiab ruumid pidevalt soovitud temperatuuril ning loob ka mõnusa tunde.

Maja ees on kasutada kindel parkimiskoht. Parkimiskoha hind 5000€ lisandub korteri hinnale juurde. Maja 1. korrusel teiste majaelanikega ühiskasutuses olev pesumasinaruum. Välisuksed ja koridoride siseuksed on lukustatud ning majas on ka turvakaamerad. 

Autoparklale lisaks, leidub ka rattafännile oma rattaparkla.

Maja seest leiab disainitud trepikojad ja energiasäästlikud lahendused, alates LED tehnoloogiaga valgustusest lõpetades veesäästlike duši- ja valamusegistitega. Osaline energiakulu kaetakse maja katusel asuvate päikesepaneelide abil. Korteris on madalad kommunaalkulud - suvel umbes 50€, talvel 70€.

Maja rekonstrueerimise käigus sai valmis 2018a. ja selle planeerimisel on arvestatud ka üüriinvestorite huvidega, mille aasta tootlikkus on eeldatav kuni 7%.

Hea asukohaga paiknev hoone on lihtsalt ligipääsetav nii auto kui ühistranspordiga. Käeulatuses TTÜ, Tallinna Majanduskool, Tehnopoli ärihoone, terviserajad ja ühistranspordipeatused.

Korter on vaba ja koheselt sissekolitav! Tule tutvuma!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrina Belogorodtseva - RE/MAX Plus
Katrina Belogorodtseva

Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Katrina Belogorodtseva

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle