Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


PEREKORTER HINNATUD JUURDEVEO 19 MAJAS

Juurdeveo 19 - Tallinn, Eesti
ID: 520061020-20
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kesklinnas, vaikses ja rohelises piirkonnas, asub omanäolise arhitektuuri, hubase sisekujunduse ja Targa Kodu kontseptsiooniga armas korter, koos maa-aluse parklaga.

VÄÄRTUSED:
- targa maja lahendus
- parkimiskoht soojas maa-aluses garaažis
- panipaik
- suur rõdu
- elutoa aken päeva päikese poole
- magamistoa rõdu hommikupäikese poole
- mõnus planeering
- mahukas walk-in garderoob,
- naturaalne tammeparkett, 3-kordsed puitpakettaknad
- kvaliteetne mööbel ja tehnika hinna sees
- asub vaiksel kõrval tänaval
- lähedus kolm lasteaeda, Tallinna Ühisgümnaasium, mänguväljak

PIIRKOND:

Korter asub hinnatud Kitseküla miljööväärtuslikul alal. Kui suurte peatänavate ääres on varasem hoonestus praeguseks valdavalt uuega asendatud, siis vaiksetel Paide, Hagudi ja Juurdeveo tänavatel, valitseb siiani 20. sajandi algusele omane elamuarhitektuuri hoonestuslaad, mis muudab piirkonna tähelepanuväärseks.

ELAMU:

Vaiksel kõrvaltänaval asuv Juurdeveo 19 on 4-korruseline korterelamu, mille ehitustöödega alustati 2007. aastal ning mille siseviimistlus ja Targa Kodu lahendus valmis 2011 aastal.
Korterelamu teeb hinnatuks Targa Kodu juhtimissüsteem. Tark Kodu on integreeritud terviklahendus, mis võimaldab korteri elanikul mugavalt ja säästlikult juhtida arvuti abil valgustust, kliimat, turvasüsteemi ja teisi kodusüsteeme. Lihtsalt saab seadistada ja jälgida kliimakontrolli, valgusautomaatikat, valveseadmestikku. Automaatselt toimub ka näitude edastadamine – küttekulude mõõtmine ja tasumine on vastavalt korteripõhisele tarbimisele.

KORTER:

Korteris on 3 tuba, elamispind 66.5 m²
Selles stiilses korteris on lisaks viimasepeal tehnoloogiale rõhku pandud ka sisekujundusele: kvaliteetne naturaalne tammeparkett ja 3kordsed puitpakettaknad. Valgustid, tapeedid ja värvitoonid on maitsekalt valitud ja muudavad selle korteri ajatult hubaseks ja elegantseks.
Praktilise poole pealt on korteril ka hästi läbimõeldud planeering - panipaik ja mahukas walk-in garderoob. Lisaks on sellel kesklinna korteril parkimiskoht maa-aluses soojas garaažis.
Ostjale boonuseks on hinnaline tehnika ja mööbel, mis jäävad korterisse.

Mõnusaks koduks teeb selle korteri veel suure rõdu olemasolu (5,8 m²), kus Teid tervitab hommikupäikene. Kevadel paistab rõdult juba rohelus, mida nautides saab hommikukohviga vaikselt virguda. Elutuppa paistab päevane päike ja õhtuti on võimalus rahulikult vannis lõõgastuda.

Läheduses on kolm lasteaeda, Tallinna Ühisgümnaasium, mänguväljak, lisaks ka väga hea transpordiühendus.

Korteri hinnale lisanduvad parkimiskoht maa-aluses garaažis 5000 eurot ja panipaik 4000 eurot.
Parkimiskoha ja panipaiga ostmine pole kohustuslik.
Tänaval maja ees on tasuta parkimine.

Helista julgelt ja küsi lisa, oled oodatud tutvuma!


Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Renate Männamäe - RE/MAX Plus
Renate Männamäe

Renate Männamäe

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Renate Männamäe

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud