Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Tööstuse 29 - Põhja-Tallinn - Tallinn, Eesti
ID: 520061014-28
Kõik ruumid:
5
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
2
Üldpind (m2)
163
Ehitusaasta
1906

Korruste arv:
3
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kalamaja südames asuv korterelamu ehitati eelmise sajandi alguses. Hoone projekteeris väljapaistev ühiskonnategelane ja esimene eestlasest Tallinna linnapea Voldemar Lender. Tööstuse 29 majade ansambel on täielikult rekonstrueeritud pidades silmas sada aastat tagasi ehitatud hoonete esialgset ilmet. Ajaloolised iluliistud, sandrikud, konsoolid, sarikaotsad – kõik on taastatud.

Selles hubases perekorteris on olemas kõik, mida ühelt linnakodult soovida. Mitmetasandiline ruumijaotus ja palju loomulikku valgust. Siseviimistluses on kasutatud ainult looduslikke materjale - seintes on pambusmatt mis on krohvitud, põrandatel naturaalne laudis. Kõik aknad avanevad sisehoovi poole.

Korteri südameks on suur köök kust läbi klaasuste pääseb salongilikku elutuppa.
Esikust ja trepihallist paremale jääb privaatne magamistuba, dushiruum koos tualetiga ja lastetuba.
Soklikorrusel asub sauna ja dushiga kodu SPA, WC, majapidamisruum, mahukas garderoob, panipaigana kasutatav trepialune ja kaks eraldi tuba.
Ühest soklikorruse toast on ehitatud korralik helikindel muusikastuudio.

Soe vesi ja küte tuleb maja keldris asuvast lokaalsest gaasi keskküttekatlast – see tagab madalad kulud. Kõik vee-, kanalisatsiooni-, elektri- jms ühendused on asendatud uutega.

Kinnistu aedade, väravate, kuuribokside ja haljastuse planeerimisel lähtuti ajaloolisest traditsioonist ja tänapäevastest vajadustest. Kahe maja vahel on korrastatud kuurid ja rajatud parkimisplats autodele. Parkimisala ümbritsevad aiad, kuuri sarikaotsad jms on taastatud ajalooliste profiilide alusel.

Koju jõudmine on elanikule tehtud võimalikult lihtsaks – jalgvärava, välisukse ja korteriukse avab üks ja sama võti.
Auto värav avaneb puldiga. Sissepääsu väravad ja välisuksed saab külalisele avada toast väljumata fonolukuga.
Üldtrepikodasid, parkimisplatsi, kuuribokse ja käiguteid valgustavad liikumisanduritega lambid.
Hoovimaja taga, kinnistu päiksepoolses osas asuvasse puhkealasse viib paekivitee. Seal laiub õuna- ja viljapuuaed kus on lastele mängimiseks liivakast ja kiigud.

Väikese jalutuskäigu kaugusel on Telliskivi Loomelinnak, armastatud kohvik Boheem, nurgabaar Tops, Salme Kultuurikeskus, Balti jaama Turg, mahekauba pood, mitu toredat toidupoodi, kool, lasteaiad, meri ja suur roheline park. Lisaks oma pagarikoda, raamatukogu, rand, Kalaturg, Tallinna ainus puuküttega saun, teater, Noblessneri sadam ja Merekindlus.

Kalamaja puhul on tegemist Tallinna vanima eeslinnaga, kus vana ja uus on leidnud sobiva kooskõla. Trendikas ja ihaldusväärne elukeskkond kunstiinimestele, samas ka soe ja turvaline asum koduks noortele peredele ja kõigile omanäolist elukeskkonda ja kultuurielu hindavatele inimestele.

Helista, küsi lisa ja tule tutvuma selle imeilusa korteriga, mis pakub suurepäraseid elutingimusi!

Müüme teie kinnisvara kuni teie puhkate!
Kui soovid, et ka Sinu kinnisvara oleks müüdud tulemuslikult ning professionaalselt, võta ühendust!
Aitan ka vajadusel pangalaenu taotlemisel ja tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

Energiamärgis

Soovitatav
Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Kristi Ruut - RE/MAX Plus
Kristi Ruut

Kristi Ruut

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Kristi Ruut

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud


)