Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Uus maja Kadrioru piiril - vaated mere poole!

Valge 16 - Lasnamäe - Tallinn, Eesti
Varsti tulekul
ID: 520061013-65
Üldpind (m²)
40.40
Ehituse aasta/kuu
2019/12

Korruste arv:
6
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Nero Residents on viiekorruseline modernne hoone. Energiamärgis B

Paekaldale rajatavast silmapaistvast hoonest avanevad esinduslikud vaated Tallinna lahele, südalinnale ja hoone külje all asuvale Kadrioru pargile.
Nero Residentsis on kaks trepikoda ja kokku 112 korterit. Hoones on kaks lifti. Maa-alusel parkimiskorrusel on 84 autokohta ja maapealses parklas 68 kohta. Uuslinna tänava poolse hooneosa all on jalgrattaparkla 25 jalgrattale. 2.-5. korrusel on olemas spetsiaalne hoiuruum lastevankritele.

Laste jaoks on koduhoovis mänguväljak ning vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on nii Kadrioru pargi mänguväljakud kui Miia-Milla-Manda lastemuuseum.
Kergesti kättesaadavas kauguses on hulgaliselt spordirajatisi staadionidest tenniseväljakuteni.

Korteri aknad avanevad mere poole.

Hinnale lisandub parkimine garaažis hinnaga 9000 EUR

Maja valmib jaanuar 2020. aasta jaanuaris.

Energiamärgis

Soovitatav
Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Ave Kruus - RE/MAX Plus
Ave Kruus

Ave Kruus

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ave Kruus

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle