Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Kolmetoaline korter Nõmme roheluses!

Taara 43 - Nõmme - Tallinn, Eesti
ID: 520061013-64
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
64.80
Ehitusaasta
1983

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüme heas seisukorras korteri Nõmmel, Jannseni kaubamaja lähedal.

Korter asub viiekordse maja kõrgel esimesel korrusel. Korter on heas korras. Seinad on tapeeditud ja põrandatel on parkett. Ühes magamistoas laudpõrand. Vannitoas on põrandaküte. Lodža on kinnine ning seal saab mugavalt vajadusel ka jalgratast hoiustada.
Kortermajal on ka kelder.

Korter on läbi maja planeeringuga ja kõik toad asetsevad eraldi. Kõikidest akendest avanevad kenad ja privaatsed vaated rohelusele, magamistubade aknad avanevad hommikupäikese poole ja elutoa aknad on maja ette, õhtupäikese poole. Korteris on aknad vahetatud ja maja on ühistu poolt korda tehtud.

Kõrvalkulud on ca 70 eurot+ elekter ja vesi.

Nõmme on rahulik ja kõrgelt hinnatud miljööväärtuslik piirkond Tallinnas, kus on palju rohelust. Piirkonda iseloomustab privaatne, rahulik ja looduslik elukeskkond, kus enamasti on eramajad. Ümbruses on olemas kõik eluks vajalik. Nõmme männimetsades on erinevaid terviseradasid, kus saab harrastada tervisesporti.

Vahetus läheduses on toidupoed (Pääsküla kauplus, Jannseni kauplus), lasteaiad (Männimudila, Rännaku, Nõmmekannike), koolid (Pääskülas Gümnaasium, Tallinna Nõmme Põhikool, Tallinna Muusikakeskkool) ja Nõmme ujula. Mugav ühistranspordiühendus kesklinna ja Mustamäega.

Korter on vaba ning olete oodatud tutvuma!

Omadused

vana hoone
bussi peatuse läheduses
koolide läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
kelder
mööbli võimalus
wc ja vannituba eraldi
boiler
lamekatus
rõdu
tsentraalne kanalisatsioon
telliskivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Ave Kruus - RE/MAX Plus
Ave Kruus

Ave Kruus

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ave Kruus

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle