Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Korda tehtud maja, Kristiine sisekvartalis

Mingi 5 - Kristiine - Tallinn, Eesti
Turul uus
ID: 520061013-58
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
58.70
Ehitusaasta
1984

Korruste arv:
6
Tualettruumide arv:
1
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa avar, suurte tubadega heas korras kahetoaline korter Kristiines, Mingi tänaval.

Korteris on kaks tuba, köök asetseb eraldi. Korter on hiljuti läbinud värskendusremondi. Korteri seinad on heledates toonides, mis muudab niigi avarad toad veelgi avaramaks. Põrandatel on laminaatparkett. Vannituba on plaaditud. Köögis uus köögimööbel ja kogu vajalik tehnika sh. nõudepesumasin.

Kortermaja on väga heas korras: maja on täielikult soojustatud, katus renoveeritud, trepikodade aknad vahetatud. Renoveerimise käigus majas vahetatud kogu elektri- ja küttesüsteem ning torustikud. Välja ehitatud soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Korterite radiaatoritele paigaldatud soojusmõõdikud. Parkimine on maja ees tasuta. Maja taha on rajatud väike mänguplats pere pisematele.
Majal olemas ka kelder.

Logistiliselt väga hea asukohaga. Maja asub Kristiine linnaosa sisekvartalis, ümbruses peamiselt eramajad.
Läheduses on kõik eluks vajalik olemas: lasteaiad ja koolid (koolidest lähim Tallinna 32. Keskkool) kauplused (lähim Sõpruse Rimi), Sääse raamatukogu, noorte huvikeskus Kullo, Löwenruh park.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Omadused

vana hoone
koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
poodide läheduses
sundventilatsioon
keskküte
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Ave Kruus - RE/MAX Plus
Ave Kruus

Ave Kruus

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ave Kruus

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud