Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Renoveeritud maja!

87 E.Vilde tee - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ID: 520061013-46
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüme täielikult renoveeritud majas kerget remonti vajavat kahetoalist korterit.

Korter asub viiekordse maja neljandal korrusel. Aknad avanevad hommikupäikese poole. Majal on kõik peamised tööd tehtud: katus, elektrijuhtmed, veetorud ja püstakud koos radiaatoritega uued.Fassaad, rõdud ja trepikojad uuendatud. Parkimine on korraldatud ühistu lubadega maja ees.

Korteril on plastikaknad, uued radiaatorid, seinad tapeeditud, elutoa ja köögi põrandal on laminaat, magamistoas vaipkate.

Korteri ülalpidamiskulud on eelnevalt olnud järgmised: september 85 €, oktoober 104 €, juuni ja juuli 83 € + tarbeelekter. Antud arved sisaldavad remondifondi 1 €/m2.

Logistiliselt on tegemist hea asukohaga Mustamäel. Mustamäe turg ja Maxima XX asuvad lühikese jalutuskäigu kaugusel. Samuti on jalutuskäigu kaugusel mitmed lasteaiad, raamatukogu ja sportimiseks sobiv Männi Park koos korraliku mängualaga lastele. Ühistranspordiühendused on head nii mööda E.Vilde teed, kui ka Mustamäe tee kaudu.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Omadused

bussi peatuse läheduses
ühistranspordi läheduses
rõdu
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Ave Kruus - RE/MAX Plus
Ave Kruus

Ave Kruus

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ave Kruus

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud