Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Iseloomuga kolmetoaline korter!

Ristiku 85 - Põhja-Tallinn - Tallinn, Eesti
ID: 520061013-45
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
44.70
Ehitusaasta
1953

Korruste arv:
3
Tualettruumide arv:
1
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüme funktsionaalselt läbimõeldud planeeringuga kolmetoalist korterit Ristiku tänaval.

Korter asub kolmekordse maja teisel korrusel - elutoa ja ühe magamistoa aken on vaatega hoovi ning teise magamistoa aken maja küljele. Tänu paiknemisele on korter vaikne ja valgusküllane.

Korterit iseloomustavad järgmised märksõnad:
* põrandaid katab puitlaudis,
* aknad on kahekordsed puitaknad,
* kõrged laed,
* muudetud planeering, kuid kandvaid vaheseinu lammutatud ei ole,
* vannituppa on paigaldatud uus gaasikatel sooja vee tarbeks,
* funktsionaalne ja läbimõeldud planeering, eraldiseisvate magamistubadega

Autot saab parkida tänaval (tasuta parkimistsoon) ning maja hoovis vabade kohtade olemasolul. Korteri juurde kuulub ka keldriboks.

Majal on aastate jooksul vahetatud katus, osaliselt elektrijuhtmestik ja torud, remonditud trepikoda. Korteris on üks radiaator vahetatud, paigaldatud on uued elektrijuhtmed. Remondifond on 0.64 €/m². Detsembrikuu arve oli 122 € + elekter.

Logistiliselt asub maja heas kohas. Kohe maja ees on linnaliini bussipeatus (buss nr 59), Arsenali keskus koos poodide ja kohvikutega asub kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Mööda Kopli ja Sõle tänavat saab mugavalt linna nii bussi, trammi kui trolliga.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Omadused

vana hoone
bussi peatuse läheduses
lastemänguväljaku läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
kelder
keskküte
vann
parkimiskoht kinnistul
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Ave Kruus - RE/MAX Plus
Ave Kruus

Ave Kruus

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ave Kruus

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud