Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Kaunis kodu Lauluväljaku kõrval.

Mäe tn 2b - Lasnamäe - Tallinn, Eesti
ID: 520061009-87
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
45.20
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
8
Korrus
2
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tere tulemast Lauluväljaku Residentsidesse!

Pakkumisel suurepärane 2-toaline korter modernses, energiasäästlikus ja läbimõeldud arhitektuuriga Lauluväljaku Residentsis aadressiga Mäe 2b hoone 2.korrusel.
Siin sulanduvad kokku elegantne disain ja väärikas asukoht. Korter on uus, avar, rohke klaaspinnaga ja suure rõduga.

Siseviimistlus on kvaliteetne, põrandapinnad tubades kaetud tammeparketiga ja vannituba ning esik on plaaditud. Värske õhu tagab korteris soojustagastusega sundventilatsioon.
Korteris on olemas köögimööbel koos tehnikaga.

Läheduses on kõik eluks vajalik - koolid, lasteaiad, kauplused, ühistranspordipeatused, terviserajad, mitmed pargid. Hea ja kiire ühendus kesklinnaga ja ka samas linnast väljumisel mitmel suunal.

Hinnale lisandub parkimiskoht maa-aluses garaažis 8000€ ja panipaik 4000€.

Sinu uus kodu ootab, et pakkuda Sulle kõike seda ja rohkemgi veel!

Energiamärgis

Soovitatav
Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Morten Tibar - RE/MAX Plus
Morten Tibar

Morten Tibar

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Morten Tibar

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle