Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Suurepärase asukohaga ühetoaline korter Lasnamäel!

 Fikseeritud hind
Kalevipoja põik 1 - Lasnamäe - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520061009-78
Tubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
33.30
Ehitusaasta
1979

Korruste arv:
9
Korrus
8
Tualettruumide arv:
1
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müügile tuli suurepärase asukohaga 1-toaline korter Lasnamäel aadressil Kalevipoja põik 1. Korter paikneb kaheksandal korrusel, pakkudes kaunist vaadet ümbruskonnale.

Korter on keskmises seisukorras, esikus ja köögis on laminaatparkett, elutoa põrandat katab kilpparkett, vannituba on plaaditud. Aknad on vahetatud ning rõdu klaasitud, korteris on uued kaasaegsed radiaatorid. Samuti on planeering ühetoalise korteri kohta väga hea, kuna köök on elutoast eraldi ja suureks plussiks on ka kindlasti esikus paiknev panipaik. Köögimööbel on keskmises seisukorras, kogu vajalik tehnika on olemas (pliit, ahi, kubu, külmik). Soovikorral jäetakse korterisse mööbel.

Korterelamu asub ka logistiliselt heas piirkonnas ja hinnatud elamurajoonis. Lauluväljak ja Kadrioru park 1 km jalutuskäigu kaugusel, lähedusse jäävad mitmed poed, koolid, lasteaiad ning spordiklubid. Samuti on tagatud väga hea ühistranspordiühendus kogu linnaga. Kesklinna pääseb autoga 7-10 minutiga, bussiga 15-20 minutiga.

Kortermaja katus on vahetatud, püstakud uued, ning tegusa ühtustu plaanides on maja fasaad soojustada. Kommunaalkulud on C energimärgisega korterelamu kohta soodsad, suvel ca 50 talvel ca 100€. Parkimine on maja ümbruses tasuta.

Korter sobib väga hästi ka investeeringuks, orienteeruv tootlus on 7,3% aastas.

Omadused

vana hoone
bussi peatuse läheduses
haigla lähedal
koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
mere ääres/lähedal
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
möbleeritud
mööbli võimalus
panipaik
With Ownership Right
keskküte
lamekatus
mänguväljak
paneel
rõdu
spordiväljak
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Morten Tibar - RE/MAX Plus
Morten Tibar

Morten Tibar

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Morten Tibar

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud