Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Suurepärase asukohaga perekorter Mustamäe südames!

 Fikseeritud hind
88 Ehitajate tee - Mustamäe - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520061009-70
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
60.10
Ehitusaasta
1963

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Turule on saabunud suurepärase asukohaga 4- toaline perekorter Mustamäe südames, aadressil Ehitajate tee 88.(maja valminud 1963a).

Korteri planeeringut on muudetud, s.t wc ja vannituba on koos, kööki on veidi suurendatud, esikusse on ehitatud garderoob (projektid olemas ja kooskõlastatud). Üks tubadest on läbikäidav. Korteri siseviimistulus on keksmises seisukorras. Põrandapinnad on kahes magamistoas kaetud laminaatparketiga, esikus, elutoas, ühes magamistoas ja köögis on puitparkett. Vannituba on plaaditud ja põrandaküttega. Vannitoas on vannikabiin, mis sisaldab endas mullivanni, aurusauna, ja massazidušši.

Magamistubadele on paigaldatud lükanduksed, et saavutada maksimaalne avarus. Elutoast pääseb klaasitud rõdule. Korteri kõik aknad on vahetatud. Köögitehnika on kvaliteetne. Olemas on külmik, nõudepesumasin, kahesüsteemne pliit (gaas ja elekter) ning lisaväärtust annab pürolüüsahi.

Väga tegus kortermaja ühistu. Hetkel ainsad tegemata tööd on küttesüsteemi uuendamine ja fasaadi soojustamine, sellest hoolimata on korteris väga soe (maja renoveerimine on juba projekteerimise staadiumis). Majal puuduvad kehtivad laenud. Korteri kommunaalkulud on suvel ca 70-80€ ja talvel ca 120€ (lisandub tarbimispõhine vesi ja elekter).

Korteri asukoht on logistiliselt väga hea ning piirkond on kiiresti arenev.

1km raadiuses on olemas kõik eluks vajalik:

Bussiühendus igasse linnaossa: Bussid 61,12,13,37 lähevad maja lähedalt Lakiotsa peatusest (400m), bussid 10,33,27,16 lähevad kadaktee ja tammsaare ristilt.
Õismäe Vabaajakeskus ja Arctic Sport Club (ujula, jõusaal, fitnessklubi),
Loomaaed,
Kadaka Selver,
Mustika keskus,
Mustamäe keskus,
lasteaed Rõõmupesa ja Mustamäe tervisekeskus.
Endise Kino Kaja asemele ehitatakse uus vabaajakeskus.
Ehitajate tee parkmets üle tee 200m (seal on ka koerte jalutusaedik).

Ühesõnaga palju toredat tegemist nii suurtele kui väikestele.

Selle koduga tutvumiseks võta julgelt ühendust! Korteril on olemas kehtiv hindamiakt 90 000€ .

Omadused

vana hoone
bussi peatuse läheduses
haigla lähedal
koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
kelder
gaasipliit
valmis
With Ownership Right
gaas
internet
kaabel/digi TV
kanalisatsioon
keskküte
vann
vesi
lamekatus
mänguväljak
paneel
rõdu
spordiväljak
tsentraalne kanalisatsioon
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Morten Tibar - RE/MAX Plus
Morten Tibar

Morten Tibar

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Morten Tibar

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud