Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Disainkorter Tallinna südalinnas Kentmanni 6

Kentmanni tn 6 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
ID: 520061009-60
Kõik ruumid:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m2)
62.20
Ehitusaasta
2015

Korruste arv:
14
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Aastal 2015 on valminud Tallinna Südalinna aadressiga Kentmanni 6 eksklusiivne elu – ja ärihoone. Selles luksuslikus 14 -kordses majas tuli müügile kolmandal korrusel paiknev Eesti disainerite poolt sisustatud avara ruumilahendusega korter.

Elutuba koos köögi ja koridoriga moodustavad ühtse avara terviku. (lisaks veel külaliste WC). Magamistoas on suur sisseehitatud garderoob ning pääs dušširuumi. Spetsiaalselt loodud tarkvaralahendused annavad hea kontrolli elukeskonna üle – korteri valgustust, kütet jms on võimalik kontrollida nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

Lisatasu eest on võimalik korterile juurde osta garaažikoht ja panipaik maja keldrikorrusel.

Korteriga lähemalt tutvumiseks palun võta minuga julgelt ühendust ning läheme koos vaatama, kas sellest võiks saada Teile uus kodu!
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Morten Tibar - RE/MAX Plus
Morten Tibar

Morten Tibar

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Morten Tibar

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud


)