Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Erilahendusega korter VOLTA LOFTI majas

 Soovitud hind
Tööstuse 47d - Põhja-Tallinn - Tallinn, Eesti
ID: 520061004-90
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
116
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
KORTERIST:

Korteri planeering on mugav, avar ja praktiline. Tegemist on korteriga, kus kõik detailid ja materjalid on valitud pidades silmas kvaliteeti ja terviklahendust. Loft-korter on kujundatud vastavalt müüja soovidele ja eelistustele, koostöös sisearhitektiga. 3D pildid on tehtud lähtudes tegelikust materjalivalikust ja annavad aimu, milline saab korter valmides olema.

Maast laeni aknad annavad korterile enneolematu avaruse, valgust ning vaated, mis ei jää märkamata. Sisekujunduses kombineeritud klaasdetailid toovad elegantsi ja kergust, samal ajal kui betoon ja metallkonstruktsioonid lisavad tugevust ja toorust.

Korteri planeering on läbi kahe korruse. Elutoa, esiku ja köögilaed on ca 4,7m kõrged.
Tegemist on VOLTA LOFTIDE ühe parima korteriga nii vaadete kui planeeringu poolest. Korterist avaneb vaade päikeseloojangule, ning rohked aknad annavad korterile avaruse, mida paljudel teistel korteritel antud projektis ei ole. Õhtupäike mõjub hubaselt ja romantiliselt ent samas ei ole korter soojadel suvepäevadel liialt palav.
Lummavad vaated avanevad ka hommikul ärgates, klaasseinaga magamistoast. Magamistoa juurde on planeeritud suur walk-in garderoob- ülikonnad, kleidid, kingad- ruumi on kõige jaoks.

Korteri juurde kuulub maja parim parkimiskoht ja panipaik- piisavalt suur ja lai ning kohe lifti juures, et kodutee peale pikka tööpäeva ja sisseoste võimalikult lühike oleks. Parkimiskoha hind on 15 000 EUR ja panipaiga hind 3000 EUR, mis lisanduvad pakkumishinnale.

Maja ja korter valmivad 2018 talvel. Võimalus veeta jõulud juba uues kodus!

PIIRKONNAST:

Vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele jääb Noblessneri jahisadam, mis pakub rahulikke suveõhtuid mere ääres. Lähedal asub Lennusadama Meremuuseum, koos oma ilmakuulsate betoonvõlvidega, Euroopa ehitusspärandisse kuuluv ajalooline Patarei merekindlus ja hinnatud Kalamaja rajoon hubaste kohvikute, ilusate restoranide ja hinnatud arhitektuuriga.

VOLTA LOFTIDE arhitektuurne projekt ja sisekujundus on inspireeritud New Yorgi tööstusarhitektuurist, eluruumideks kohandatud hoonetest, kus unikaalselt ja maitsekalt kombineeritakse nii uut kui vana, nii elegantset kui tehnilist. Lõpptulemuseks on eristuv ning silmapaistev meistriteos, täis avarust, suurlinna mastaapi, tööstusrevolutsioonilikku toorust, modernsust ning funki.

Rohkem infot telefonil 58228939 või e-mailil [email protected]

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle