Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


KÕRGE esimene korrus

 Soovitud hind
Pärnu mnt 291 - Nõmme - Tallinn, Eesti
ID: 520061004-89
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
57

Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Väga hea asukohaga korter Nõmmel ootab huvilisi! Korter asub jalutuskäigu kaugusel Nõmme keskusest ja turust, Nõmme põhikooli ja raamatukogu kõrval ning TTÜ ja Nõmme rongipeatuse vahetus läheduses- kohas, mis sobib hästi elukohaks peredele, kui ka väljaüürimiseks tudengitele.

Kindel parkimiskoht on hoovis ning soklikorrusel on olemas ka panipaik.

Korter paikneb kahel tasapinnal- sissepääs on kõrgelt esimeselt korruselt, kus asuvad köök-elutuba, üks magamistuba ning tualettruum. Korteris olev ahi on töökorras ja aitab hoida kõrvalkulud madalad. Soklikorrusel on teine magamistuba suure vannitoa ja saunaga. Korter on heas seisukorras ning valmis sissekolimiseks. Maja esimene korrus asub väga kõrgel lisades korterile privaatsust.
Küte on tarbimispõhine- kasutada saab hubast kaminat või elektriradiaatoreid. Igakuiste keskmiste keskküttearvete asemel tuleb tasuda vaid reaalselt kasutatud elektri (ja puidu) eest.

Suureks plussiks on ka maja- piisavalt suur, et mõistlikult ja hästi majandada ning piisavalt väike, et säilitada mõnus ja turvaline keskkond.

Olete oodatud korteriga tutvuma!
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud