Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


K.A.Hermanni 3 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
ID: 520061004-87
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
81.70

Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
K.A. Hermanni 3 maja lisakorrus ja katusealune ehitati välja ca 10 aastat tagasi. Unikaalse, läbi kahe korruse avatud planeeringuga korter hakkab silma oma avaruse ja äärmiselt heade vaadete poolest. Kõrged laed ning omapärased industriaalsed metallkonstruktsioonid lisavad eripära veelgi.

Viimastel korrustel asuval korter on läbi maja planeering. Hommikupäike paistab kööki, elutuppa ning magamistuppa. Avatud planeeringuga kontorinurk (niiöelda 4. "tuba") ning viimasel korrusel asuv terrass on avatud loojuvale päikesele ning erakordsele linnavaatele. Erilist rõhku on pandud valgustusele- korteris on erinevad süvistatud ning suunatavad valgustid, mis annab võimaluse luua endale sobivat (hämarast, hubast, väga valgusküllast jmt) õhkkonda.

Korteris on 2 wc-d ning vanniga vannituba. Köögitehnika ning mööbel on kvaliteetsed ning väga heas seisukorras.

Korteri juurde kuulub panipaik ja parkimiskoht hoovis!

Kortermaja on heas seisukorras. Ühistu on olemas ja tegus. Kortermaja kütab gaasikatel. Korteris on eraldiseisev ventilatsiooniagregaat. Kommunaalarved on mõistlikud, varieeruvad 70 ja 170 EUR vahel.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle