Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Ehitajate tee 52 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520061004-86
Tubade arv:
1
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ehitajate tee 52 majas olev 1-toaline korter on viimasele korrusele omaselt heade vaadetega. Hoovipoolne, ning viimasel korrusel asuv korter on vaikne- eemal teemürast ja naabrid on vaid kõrval ning alumisel korrusel.
Logistiliselt hea asukoht (lähedal TTÜ, poed, bussipeatused) võimaldab korterit kerge vaevaga välja üürida.

Planeeringumuudatusega on juurde tekitatud koht kapi jaoks ning pooleldi eraldatud magamisase. Korter on keskmises seisukorras, kuid vannituba vajab remonti!

Maja soojustatud otsaseinad tagavad sooja kodu ka külmadel talvekuudel. Kommunaalarved on keskmised- suvekuudel ca 40 EUR ning talvekuudel enamasti 70 EUR juures.

Korteri juurde kuulub panipaik maja keldrikorrusel.

Olete oodatud korteriga tutvuma.

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud