Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Paldiski mnt 82b - Haabersti - Tallinn, Eesti
Varsti tulekul
ID: 520061004-109
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
47.20
Ehitusaasta
2019
Parkimiskohad
1

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa 2-toaline korter Mustjõe Kodu uues elurajoonis. Rocca al Mare lähistel asuvad kolm kortermaja valmivad 2019 aasta lõpus. Piirkonda iseloomustab roheline keskkond, mere lähedus ja hea ühendus Kesklinnaga. Majade tagant läheb mööda terviserada mis ühendab Põhja-Tallinnat Kakumäega.

Müüdav korter on praktilise planeeringuga. Ruumi on garderoobikappide jaoks, toad on korrapärase kujuga ning optimaalse suurusega. Kõrged aknad lasevad tubadesse palju valgust. Korter asub maja lõunapoolsel küljel.

Tehniline info:
KANDEKONSTRUKTSIOON – Monteeritavad raudbetoonelemendid.
VÄLISSEINAD – Kolmekihilised kõrgendatud soojapidavusega raudbetoonpaneelid.
KATUS – Kõrgendatud soojapidavusega lamekatus.
VAHELAED – Monteeritavad raudbetoonist õõnespaneelid, viimase korruse lagi on monoliitsest raudbetoonist. Põrandakonstruktsioonis on heli summutav vahekiht.
KORTERITE VÄLISUKSED – Spoonitud tulekindlad puituksed.
AKNAD – Kolmekordse selektiivklaaspaketiga energiatõhusad PVC aknad. Paldiski mnt 82b hoonel on Paldiski mnt poole jääval fassaadil kõrgendatud helipidavusega aknad.
SISESEINAD – Tagamaks nõutavat helipidavuse taset on korterite vahelised seinad raudbetoonpaneelist või täiendava kipsi ja villaga kaetud keramsiitplokkidest. Korterite siseseinad on terasprofiilidega erikõva kipsplaadiga kipsvaheseinad

Energiaklass B

Korteri hinnale lisandub parkimiskoha hind 5500 EUR suletud hoovis.
Korteri broneerimisel (Notariaalse võlaõigusliku müügilepingu sõlmimisel) tuleb tasud sissemaks ca 30%


Energiamärgis

Soovitatav
Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle